Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kezdek dühös lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kezdek dühös lenni, vagy csak háklis vagyok?

Figyelt kérdés

A barátomnál vagyok egy héten kb 3-4-szer.

Befogadta az egyik barátját akivel egy szobába alszunk már 4 hónapja. Magánéletünk sincs igazán, ķöltözni még nem akar se a barátom se a barátja. Sőt, még a kapcsolatunkba is beleszól, bármi van, ő már ugrik a torkomnak, hogy mit képzelek magamról, meg megbánom, ha felidegesítem a barátom.


Kb 2-3 hete viszont az egyik dugópajtija a barátjának heti 2-3-4 alkalommal itt van. Négyen vagyunk egy szobában.

Beleszól mindenbe a lány, leszól, utálkozik.

Beszélunk a barátommal,ő meg a másik ágyról beszólogatott nekunk.


Valamelyik nap amikor elment a barátom, kitakarítottam, miközben a csaj még vígan aludt. Hát ma megtudtam, hogy a csajszi magára vállalta az érdemet, hogy csillog villog a lakás...

Amikor nem vagyok ott, persze, miatta van rend, de ha én vagyok ott, és alszik amikor rendet rakpl, akkor ezt most miért kell behazudni a srácoknak? Eddig meg azt hittem, hogy tudják, hogyha én is ott vagyok, akkor valószínű nem az alvós fog takarítani...


A barátomnak szóltam, hogy én nem leszek hajlandó eltűrni a barátja dugópajtiját, és szóljon, hogy mikor van ott, mert én aznap akkor nem megyek.

Erre azt kaptam, hogy régebb óta ismeri őket,mint engem, ráadásul legalabb a barátjának van kit dugnia, meg lehet kit ugráltatni, de oké, ő szólni fog nekem.


Nem tudom mihez kezdjek, és hogy egyáltalán jogos-e a kiakadásom, vagy csak túlságosan háklis lennék...


2016. júl. 20. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél határozottabb: ők vagy te!
2016. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem abszolút jogos a kiakadásod. Én nem is mennék a helyedben, megvárnám, míg az én ajtóm előtt rinyál a párom, hogy ne haragudjak. De tényleg. Mi ez a "már régebb óta ismeri őket, mint téged"?! Akkor éljen velük, szeretkezzen velük, kapja be.


Szóval én a helyedben jelezném, hogy elég és ne tovább.:)

2016. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy százalékban amikor ilyen címet látok, ott valóban a kérdező reagálja túl a dolgokat, ebben az esetben viszont nem ez a helyzet.


Érthető, hogy zavar, hogy semmi intimitás nincs köztetek, az pedig pláne érthető, hogy nem akarod magad bunkó, beszólogató emberekkel körülvenni. Viszont az, hogy a párod egyáltalán nem áll ki melletted, rengeteget elmond a kapcsolatotokhoz való hozzáállásáról.. Érthető, hogy befogadta a barátját, ha az bajba került, de azt is meg lehet civilizáltan oldani, határokat lefektetve, ő ezt nem tette meg, valószínűleg igénye sincs rá.. Ez is sokat elmond róla.


Ha számodra megoldás, hogy akkor nem mész, ha a lány ott van, akkor próbáljátok meg ezt a rendszert, de őszintén szólva szerintem ettől is be fogsz sokallni idővel, hiszen megint az a helyzet, hogy neked kell alkalmazkodnod. Máshol nem tudtok találkozni? Bármilyen kompromisszumra hajlik a barátod?

2016. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom, hogy miért a barátod, ha nem áll ki melletted és nem te vagy a legfontosabb neki ...
2016. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos!

Én már fele ennyiért megmondta volna a magamét.

Ne hagyd, hogy beszólogasson! Hát ki ő?

Nem, hogy örülne neki, hogy van hol aludnia annak a cirádás libának.

Kapd össze magad, és ha nem bír magával akkor mutasd meg, hogy hol lakik az úristen!

A barátod meg legyen veled szemben toleránsabb, te vagy a barátnője, nem ők ketten!

2016. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így finoman szólva sem egészséges.

Ahogy elnézem, mind a hárman téged piszkálnak, te meg tűrjed.

Normális pasinak szólni se kell, hogy állítsa le őket.


Nagyon türelmes vagy.

Én már rájuk csaptam volna az ajtót.

2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy minek vagy még ott... éljenek csak ott boldog kommunába. Tudod, ki menne oda nyomorogni negyediknek, mint az óvodások.
2016. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyébként 4 hónapja van az is, hogy "a következő hónap végén megy el a barát"

Én nagyon toleráns vagyok ezzel kapcsolatban, mert bárki kerülhet ilyen helyzetbe. De ez már számomra sok.

A pár hónapig ráadásul mindig arra mentem hozzá, hogy 3-4-5-en vannak a lakásban, mert mindenkit felengedett aki kiejtette a száján, hogy hallod itt vagyunk, engedj mar fel picit.(A barátom engedte fel őket, de erről már leszokott)

Olyan is volt amikor a barátjára es annak az aznap megismert haverjára keltünk fel hajnal 4kor hétköznap, mert felhozta...


Velem szemben jószívű a barátom, de a barátai neki a mindenei, én ebbe ne szóljak bele. És én nem akartam hazisárkánykodni, ezért nem is szóltam bele, nem akartam elrontani. Múltkor szóltam neki, hogy olyan, mintha két emberrel lennék kapcsolatban, erre meg csak annyit kaptam, hogy "ő mellettem áll".


Máshova jelenleg még nem tudunk menni, meg azért kemény lenne, ha a barátom albijából kitúrna minket a barátja. :(


Jól érzem, hogy én itt nagyon másodlagos, harmadlagos szerepet "élvezek"?

Amikor szünetet akartam kérni,hogy átgondoljam, ha már beszélni nem hajlandó velem, jött a "miert létezik szerelem? Miért vagy ilyen velem? Én szeretlek, ez csak átmeneti" dumával...

2016. júl. 20. 14:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad a barátodnál vagy egy héten 3-4-szer. Akkor ne legyél ott, hanem találkozzatok ott, ahol a hét többi napján élsz. Indokként nevezd meg a helyzetet, mert ez így annyira szánalmas, ott nyomorogni. Mint a kis tinik.
2016. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Rendben van, ha az embernek fontosak a barátai, de teljesen jól érzed, hogy te csak sokadrangú szereplő vagy a barátod életében.. Kérdés, meddig tűröd. Marha fontos lehetsz neki, ha így semmibe veszi az érzéseidet a témában, ennyire nem áll ki melletted.


Amúgy meg ha szünetet akarsz, vagy bármit, akkor állj a sarkadra, ne érdekeljen, mit magyaráz..


Én mondjuk nem bíbelődnék a szünettel, adnék egy korrekt határidőt (1-2 hónap, így is tologatja eleget) majd lépnék a francba, ha ezek után sem változik semmi. Csak azt azért tartsd észben, hogy ha valami ilyesmit mondasz, majd utána kihátrálsz, csak azt éred el, hogy s-gget csinálsz a szádból és azt mutatod, hogy nem lehet komolyan venni, így utána hótziher, hogy semmi sem fog változni.

2016. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!