Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A szerelmem választás elé állított.

Vagy Ő, vagy a fiú barátaim...

Igazából 2 olyan barátom van, akivel gyakrabban beszélgetek, de nem találkozgatok velük, semmi ilyesmi.

Elég hülye szituáció.

Hogy reagáljak?


2016. júl. 20. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék olyan férfivel aki ezt teszi. Ha nem érti meg hog fiú barátaim vannak akkor el lehet menni.


N.

2016. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott ezt a féltékenykedő barmot, még most, mielőtt az összes (nem csak fiú) ismerősödtől elmar és kisajátít.. Vagy ejtsd a barátaid és tűrd el, hogy kisajátítanak és parancsolgatnak neked.. Szerintem nem kérdés, melyik az okos opció.


Személy szerint azt vallom, hogy aki ultimátumot ad és irreális követeléseket állít velem szemben, puszta önzőségből, annak nincs keresnivalója az életemben, páros lábbal rúgnám ki a drágát és nem hagynám, hogy akárhogyan is visszakönyörögje magát.

2016. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, én sem maradnék egy ilyen ember mellett, egy perccel sem tovább, szerelem ide vagy oda (az ember még dönthet az eszével, akkor is, ha szerelmes, így ez nem kifogás). Ez egy hatalmas piros zászló, ez a fajta viselkedés pedig csak eszkalálódni szokott, javulni nem.
2016. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát valószínű, hogy az lesz, amit írtok. :(

Neki nincsenek lány barátai, szóval mindig ezzel jön ...

Nagyon szar, hogy az az ember teszi ezt velem, akit szeretek. :(

2016. júl. 20. 15:07
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nálam egy ilyen pasi instant lapát lenne. Világ életemben fiúkkal, férfiakkal jöttem ki jobban. A legjobb barátaim is férfiak. Mindannyian évek óta kapcsolatban vagyunk. Ergo szó nincs többről. Nekem ők fontosak, sokat köszönhetünk egymásnak. Biztos hogy egy f a szi kedvéért nem mondanek le róluk.
2016. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!