Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfi után vágyodom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi után vágyodom, miközben inkább a kapcsolatom kéne javítanom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal,egy éves a kisfiunk. Az utobbi 6 hónapban nagyon eltávolodtunk egymástól. Ő alig van itthon,állandóan dolgozik,és mikor itthon van akkor sem velem és a fiával van hanem haverokkal,akik közül az egyik egy csaj és nagyon akarna tőle valamit. Magányos vagyok nagyon. Pár hete elkezdtem beszélgetni facen egy pasival,akivel volt is vmi küztünk még régen,de sosem ugy alakult az életünk hogy meg is próbáljuk rendes kapcsolatként. Nagyon sokszor gondolok rá,h milyen volt vele lenni annak idején és annyira vágyodóm hozzá.

Párommal leültünk beszélni a kapcsolatunkról. Ő befejezi a haverozást,legfőképp azzal a csajjal,és mi is megpróbálunk jobban oda figyelni a másikra. Ő igyekszik tényleg,csak én vagyok ilyen gonosz r.ibanc hogy szinte várom h tegyen vmit amit nem kéne,hogy legyen egy jó okom elhagyni őt. :( nagyon el vagyok keseredve,folyton másik pasira gondolok,vele álmodok,hiába próbálom száműzni a gondolatomból. Nem értem magam,nem is beszélgettem vele semmi olyan témáról,csak munka,gyerek,város ilyesmiről. És nem is állandóan,mégis ilyen gondolatokat ébreszt bennem.

Szar alak vagyok tudom. Mit kéne tennem,hogy én is oda tegyem magam hogy jó legyen a jelenlegi kapcsolatom? van egy gyerekünk,nem kéne csak ugy felrugni mindent.


2016. júl. 22. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek miatt beszéljétek meg a nyitott kapcsolatot.
2016. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy szar alak ,csak kiábrándult al a párodból.Az hogy miként bírod kivetni a fejéből a másik ürgét abban max annyit tudok ajánlani hogy ne kérsz még a FB.sem .Csak a gyerek imát nem fog újra működni a kapcsolatotok vonzalom anélkül nem igen megy.
2016. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:

Normális vagy. Figyelemre, megértésre, gyengédségre vágysz.

Az a pasi tök jó mert olyannak képzeled amilyennek akarod. Bárminek felöltöztetheted. Machonak, gyengédnek, kertész legénynek. Ő biztosan a szennyesbe rakja a levetett cuccait, sőt a kádat is kimossa. A férjed meg fáradt, figyelmetlen, "uncsi".

2016. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bence_ ***** válasza:
100%

Most válságban van a kapcsolatotok. Ti döntésetek, hogy milyen irányba viszitek el a kapcsolatot.

Az "álom" ember helyett kezdj figyelni a férjedre. Keressetek valakit aki vigyáz a gyerekre és legyetek kettesben. Séta, fagyi, kávé, cukrászda, étterem. Bármi ami új, jó élményt ad. Fontosak ezek a jó élmények mert e mentén újra egymásra tálaltok.

2016. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!