Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, v már csak bebeszéle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, v már csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Januárba megismertem egy fiut, járni kezdtünk, elég viharos kapcsolat volt, az elején aztéreztem nem szeretem őt, de jó volt vele ... kb 2 hétig jártunk, majd szakított velem az exe miatt, és hát kissé hülyének nézett, de mindig keresett msnen, és 2 hónapon át, hogyha összefutottunk, mindig összegabalyodtunk ... csók volt csak, de ragaszkodott nagyon hozzám ... mikor elvesztettem, úgyéreztem szeretem, és mindenáron vissza akartam szerezni ... aztán hétfőn feljött hozzám, és eléggé nyomult ... mondta nemtud engem elengedni, és csókoloztunk, meg többet is akart vna, de én nem ... 2 óra múlva elküldtem magamtól, smsére amibe irta h jóvolt velem, nem válaszoltam már, szerdán meg nagyon összevesztünk, mondhatni úgy h megutált engem, és hihetetlenül rosszul érzem magam miatta, úgyérzem most megint h szeretem, és rossz h elvesztettem ... aztmondta nem akar velem többet beszélni ... szerelem lenne ez még v már csak bebeszélem magamnak? múlthéten mikor láttam, nemvolt már az a gyomorszorító érzés amit a szerelemnél szoktam érezni, de most megint úgyérzem vele akarok lenni, és hiányzik ... :( segítesetek, nyugtassatok, h mi van velem ... :(
2010. ápr. 16. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

ez nem szerelem...

de nem veszed észre hogy csak a sexre hajt és ha már azt nem kapta meg akk most meg probál 'zsarolni' hogy haragszik meg mittom én hogy te kellemetlenül érezd magad

szerintem hagy a picsba van még sok más srác rajta kivül...:)

2010. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem amiatt vesztünk össze, hanem jóba voltam az ő haverjával, baráti szinten, és hát ők engem szépen kibeszéltek, és addig forgatták a dolgokat rolam, mig sz*rba nem kerültem ... :( emiatt haargudott meg, azthitte a barátjával akartam őt összevesziteni, meg h kavargattam, de tényleg nem ... :(
2010. ápr. 16. 23:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez szerelem es csak azert viselkedtel vele "bunkon"(bocs a kifejezesert), mert vissza akartal neki vagni azert amiert szakitott. De igazabol ezt neked kell tudnod, te kell erezd, hogy szereted-e.
2010. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!