Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Hogy szerezhetném vissza? (bővebben lenn! )

Figyelt kérdés

Ma szakított velem a barátom, mert pénteken összevesztünk, nem tartotta be az igéretét. pedig előre szólt, hogy lehet nem fog akkor jönni, amikorra megígérte. én ezen kicsit kiakadtam. Veszekedtünk.. csúnyán beszéltünk 1mással, én meg pofoztam, ö meg vissza. de ez után ki békültünk. És minden jó volt. Ma meg mondja, hogy az összeveszésünk óta már nem szeret egyáltalán. Én nagyon megbántam, ahogy viselkedtem. Nem szeretném elveszíteni. Amúgy 1x már szakitott velem, de pár nap múlva rájött, hogy szeret. Nagyon magam alatt vagyok! Hogyan szerezhetném vissza újra? Esetleg mi lenne, ha újból találkozgatnánk, mint 2 barát..? és hátha újra összehoz minket a sors? ez jó ötlet?

én 16L ő 22F


2010. ápr. 17. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, egyik napról a másikra nem lehet ki szeretni valakiből, szerintem nem szeretet igazán! A másik dolog, hogy add meg a címét és telefonszámát! hogy mer megütni a féreg barátod egy nőt, akkor is,ha a nő megütötte? Ráadásul, azt akit elvileg szeret! Ja és felejtsd el!
2010. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megütött többször is megüthet. Aki képes megütni egy nőt , az egyiket se érdemli meg. Ne is gondolkodj ilyeneken hogy üjrakezdjétek. Erre nincs mentség.
2010. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megütött?

Felejtsd el!Aki megüt egy nőt ,az egy idióta!!:@

2010. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi keresni valótok egymással! Ha egyszer megütött, megteszi még többször is és lehet hogy akkor már durvább lesz, mert látja hogy veled bármit megtehet!

Hagyd a fenébe!

2010. ápr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megütött! Ne akard visszakapni, ki tudja, milyen lesz még...Ha egy vita miatt megpofozott, akkor szerinted egy nagy veszekedés alkalmával mit fog tenni veled?
2010. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én pofoztam meg elöbb. :(
2010. ápr. 17. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek akarsz te olyan pasit vissza szerezni, aki nem szeret?

Normális vagy te?!?

2010. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szüleim, pár barát azt mondja, hogy csak összevan zavarodva, mert voltak már pár ilyen kitörései hogy nemtudja mit akar...
2010. ápr. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!