Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25eves srac vagyok a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25eves srac vagyok a parom azt akarja, hogy legtobbszor ingben pantaloban, es elegans ferfi cipobe jarjak, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
O az elso baratnom 3honapja vagyunk egyutt es megmondta a parom,hogy az edzocipo a szandi nem szexi rajtam csak az ing meg a vasalt nadrag! :( kenytelen vagyok ilyenben jarni hogy a paromnak eleget tegyek! Felek ha elhagyna szomoru lennek nehezen talalnek mast kicsit mackos vagyok! Az ingben viszont megizzadok mindig a szovetnadrag meg olyan mintha egy nejlin zsakot huztak volna a labamra! :( Raadasul sztrecsboxert kell hordanom mert arra is jobban izgul a kedvesem pedig nagyon feszulos! :( Mi tevo legyek kerlek segitsetek!

2016. júl. 30. 07:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne hordj olyat, amiben rosszul érzed magad, vagy nagyon nem illik hozzád. Ha nem jössz be neki úgy, amilyen vagy, akkor talán nem illetek össze.

Más az persze, hogy néha 1-1 ruhadarabot felveszünk kizárólag csak a párunk kedvéért, na de hogy állandóan máshogy öltözködjek, az nekem nem férne bele. Akkor lényegében nem én kellenék, hanem az, akit belőlem akar csinálni...

2016. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd ott ezt a nőt, találsz te nála 1000x jobbat. Èn ha valakit szeretek úgy fogadom el ahogy van ès abba jár ami kènyelmes neki csak ne legyen csapzott ès ódivatú szakadt göncben. Mióta vagytok együtt? Hány èvesek vagytok?
2016. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2 válaszoló vagyok bocsánat most olvastam vissza hogy mègcsak 3 hónapja meg 25 vagy. 1 nek igaza van. Nehogymár magadat változtasd az ő kènye kedve szerint
2016. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#1 #2 #3 csak az a baj hogy felek nem talalok mast, kicsit mackosabb alkat vagyok! Regebben sokszor nevettek is emiatt rajtam! :(
2016. júl. 30. 07:56
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok hidd el találsz magadnak olyan nőt aki ugy szeret ahogy vagy. Èn is nő vagyok ès nekem is jobban bejönnek a mackósabb pasik. Azokkal meg ne törődj hogy kinevetnek. Èn ilyenkor azt szoktam mondani hogy " èn kövèr vagyok, te ronda. Èn lefogyok, de veled mi lesz? " igy állok hozzá
2016. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Mondd neki, hogy ő meg járjon mindig kisestélyiben, mert neked az tetszik!
2016. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Titusztitusz ***** válasza:
17%
Csináld azt,amit a párod mond...Bár igazság szerint ezt anélkül is így kéne csinálni...Nincs annál undorítóbb látvány,mint amikor egy helyes-csinos nő mellett ott lófrászik a palija kinyúlt pólóban,bermuda,vagy rövidgatyában,meg strandpapucsban...Borzalmas látvány mindig az ilyen igénytelen megjelenésü faszi...És én csak gratulálni tudok a párodnak,hogy odafigyel veled kapcsolatban az ilyesmi dolgokra...Remek nő lehet,becsüld meg jól,akadékoskodás helyett...
2016. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, az én férjem is hasonló félelmek miatt tűrte ezt évekig. Aztán csak szakított, és megismert engem :)

Utólag nagyon fogod sajnálni az elpazarolt éveket, amiket önmagad megismerésére és fejlesztésére is használhattál volna.

2016. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Elég fiatalon papucsállatka lettél, ha nem kötöd fel a gatyádat, ő fog félre kacsintani, mert simán elveszíti az érdeklődését, egyáltalán nem fog férfinek tekinteni (feltéve, ha addig annak tekintett).
2016. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nőj fel! Nem az anyukád, és te sem vagy 5 éves, hogy megmondja mit vegyél fel. Az egy dolog ha tanácsot ad valaki, hogyan öltözködj jobban. De ez már túlzás, főleg ha nem is érzed jól magad benne. Ez a nő egész életedben megmondaná mit csinálj. Keress másikat.
2016. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!