Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jobb naivnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb naivnak lenni vagy gyanakvónak?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt és egyszerűen enm birok bizni benne ez alatt a 2 év alatt egyszer már szakitottunk, mert emgcsalt aztán 3 hónap szünet után visszafogadtam, mert nagyon szeretem és mert megváltozott. Ezután a szakítás után teljesen másképp viselkedik, ajándékokat vesz, bármikor hívom felveszi a telefont, mindennap találkozunk, többször mondta, hogy szeret, nagyon féltékeny a fiú barátaimra stb. ez a szakításunk elött nem így volt. Most megint összekaptunk állítása szerint én vagyok a hibás, mert túl gyanakvó vagyok pedig ő probálja bizonyítani, hogy bízhatok benne. Szerintetek mi a jobb, ha próbálom bemesélni magamnak, hogy hülye vagyok és túl reagálom vagy, ha maradok gyanakvó? Én nagyon szeretem őt: társ, barát minden egyszerre, mindenben számíthatok rá, de egyszerűen félek ujra bizni benne... :(

2016. aug. 2. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz benne megbízni, akkor felesleges együtt lenned vele. Ha semmi okod rá, akkor kár gyanakodnod. Gondolj bele, minden nap találkoztok, mikor lenne ideje újra megcsalni?
2016. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert nem talalkozunk a nap 24 orajaban, csak delelott vagy delutan 3-4 orat, es ha valaki meg akar csalni ugy is megcsal... probalok bizni benne es latom, hogy igyekszik, en alapjaraton is feltekeny tipus vagyok, nehezen bizok meg barkiben is eppen ezert gondolok arra, hogy talan en reagalom tul es tenyleg megvaltozott
2016. aug. 2. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
2 évig nem bírt hűséges maradni. Mi a kérdés? Sosem fogsz tudni megbízni benne. Eljátszotta. Mégis mit gondolt?
2016. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, kérdező, hogy magadban nem tudsz bízni. Nincs önbizalmad. Ha lenne, tudnád mennyit érsz, és nem lennének kétségeid.
2016. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!