Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkértem a barátnőm kezét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a barátnőm kezét, de már most hiányzik a szeretőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a bartnőmmel, de 3 éve szakítottunk közben volt egy másik kapcsolatom, plusz egy barátság extrákkal (szeretők voltunk, de ez nem csak szex volt, tényleg szeretjük egymást). A barátnőmet is szeretem, de a szeretőmmel mindig jobban éreztem magam, sokkal jobban megértettük egymást, ezért megkértem a barátnőm kezét, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, 1 hete nem találkoztunk kettesben a szeretőmmel és hiányzik. Félek belegondolni még abba is hogy mással szexel. Szeretem a barátnőmet de ez felőröl, nem tudom mit csináljak, hogy eltudjam felejteni Őt.

2016. aug. 2. 17:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
hogy te mekkora egy gyökér vagy, mennyire tisztességtelen játszmákat űzöl...
2016. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
És az ilyen gyökereknek van barátnője...
2016. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Ha.már ennyire odáig vagy az ágyasodért,miért nem az ő kezét kérted meg???
2016. aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Szánalom xdd szegény lányok
2016. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

És még te mered kijelenteni, hogy szereted a barátnődet? Hogy szeretheted, ha közben mást d..gsz titokban?


Tényleg, miért nem a szeretődet jegyezted el, ha őt úgyis jobban szereted?


Kétszínű állat vagy.

2016. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

" Ha.már ennyire odáig vagy az ágyasodért,miért nem az ő kezét kérted meg???""


Várj,megválaszolom magamnak! Az ő kezét nem kell megkérni,mert magától is csinálja :-D

2016. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"megkértem a barátnőm kezét, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz"


Jó esetben nem pont emiatt kéri meg a férfi a nő kezét, hanem azért, mert már kellőképp "közel kerültek egymáshoz", és együtt tervezi vele a jövőjét, szereti. Nem kellett volna megkérned szerintem ilyen helyzetben a kezét, elcs*szted.


"1 hete nem találkoztunk kettesben a szeretőmmel és hiányzik. Félek belegondolni még abba is hogy mással szexel"

"a szeretőmmel mindig jobban éreztem magam, sokkal jobban megértettük egymást"


Ezek alapján te őt szereted jobban, nem a barátnődet. Szakítanod kellene a "barátnőddel", és megpróbálni a szeretőddel, hátha működőképes kapcsolatotok lenne. De lehet, hogy csak azért jössz ki vele jobban, mert ő "csak" a szerető, aki az izgalmat, örömöt szolgáltatja.


Mindenesetre jó nagy tahó vagy, már ne is haragudj! Empátia és tisztesség az nulla.


20/L

2016. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a barátnődet és foglalkozz a szeretőddel, hisz őt szereted.
2016. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a szeretőd kezét.
2016. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha ténleg ez a hejzet akkor mond el a barátnödnek szakitsatok és kezd tisztalappal a szeretöddel mást nemtucc tenni
2016. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!