Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire biztos, hogy a magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztos, hogy a magát ki nem élt férfi megcsalja egyszer a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Én régen sokszor próbálkoztam lányoknál, de őszintén szólva pancser voltam...

Bátortalan voltam és a neveltetésem miatt sem sikerültek az egyéjszakás kalandok (neveltetés alatt azt értem, hogy a családom az első szerelemmel való szűzesség elvesztését hírdette)

Most van pár éve barátnőm akit nagyon szeretek és pofátlanul szerencsésnek érzem magam, hogy ő van nekem mert jobbat nem is kívánhatnék.... leszámítva a külsejét, mert nem tudtam eléggé hipnotizálni magam arra, hogy megfelel nekem maradéktalanul testi kapcsolatra :( a kapcsolatunk szimbiózisban működik, de nem merem elmondani neki, hogy nekem annyira nem jön be mint ágy partner és nagyon sóvárgok sokszor a kalandokra, nem éltem ki magam. Elmúlhat ez?



2016. aug. 2. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
El természetesen, amint impotens leszel. Vagy is, akkor sem múlik el, csak nem tudod megtenni.
2016. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hulye kerdes. miért? mert ez személyisegtől függ. Ha te másra vágysz akkor ha lenne lehetőseged meg is teszed és mas agyaban kötsz ki, mert te ilyen vagy.
2016. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50 százalékban. Mondjuk ha belegondolsz minden 50 százalékban biztos, mert vagy megtörténik vagy nem.
2016. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A te esetedben ez biztos be fog következni, vagy még előtte elhagyod a barátnődet. Mivel ,hogy nem ő az igazi számodra, ha igazán szeretnéd, akkor, nem sóvárognál mások után ennyire. Így nincs értelme együtt lennetek, csak azért, hogy legyen valaki, nem kéne összejönni akárkivel, csak olyan lánnyal, akit tényleg igazán akarsz.


Ha általánosságba beszélünk ki nem élt férfiakról ,akkor mindegyik esetében más és más az esélye, h megcsalja a párját, ez függ a személyiségétől, meg attól, h hogyan viszonyul a párjához. Vannak olyan férfiak, akik elsőre megtalálják életük szerelmét és sosem hagyják el.

2016. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vágom a problémádat. ha olyan pancser vagy, hogy a saját barátnőd se jön be neked, honnan veszed, hogy találnál bárkit, akivel megcsalhatod?
2016. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi nem jön be a külsején? a feje vagy kövér?
2016. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy örülsz, hogy végre valakivel kapcsolatban lehetsz és kiélvezed ennek minden részét, de kétlem, hogy pl. szerelmes lennél a lányba, hiszen nem kívánod testileg. Ha találtál egy ilyen lányt, találnál egy másikat is, viszont az ő idejét ne húzd azzal, hogy "kell is meg nem is".
2016. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem hagyjátok egymást.ő is megérdemel egy olyan partnert,aki úgy szereti,ahogy van, megdícséri és őszintén bejön neki, kívánja.

te ezeket nem tudod neki megadni. miért vagy akkor vele?ló nincs, szamár is jó?

2016. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se húzd az idejét neki se, meg magadnak se. Közöld h legyen vége.

Ha nem jön be, szinte biztos hogy megfogod csalni, és az rosszabbul fog neki esni mintha megelőznéd a 'bajt'

2016. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!