Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családja tönkre tesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja tönkre tesz. Szakítani akarok, de nem tudok?!

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt. A párom édesanyja elhunyt, így ő a nagyanyjához költözött,hogy tudjunk segíteni neki ha épp szüksége van rá.Ez a dolog működött is úgy bő 2 évig. Már akkor iszonyatosan féltékeny volt a nagymamája,hogy nem egész nap vele törődik és ennek hangot is adott, mivel minden létező erejét arra szánta,hogy engem elűzzön onnét és manipulált mindenkit. Szó nélkül tűrtem sok mindent, kértem,hogy állítsa le,mert már túl lőtt a haragja és az utálatossága minden határon. Kb. 2 hete megvárta míg egyedül vagyok, majd mint akinek elgurult a gyógyszere üvöltözve nekem esett,hogy mit képzelek magamról,hogy rendezkedek a házában. (Felporszívóztam és felmostam).... Ez addig fajult,hogy már a családom szidta és minden létező rokonom a temetőbe kívánt. Majd közölte velem,hogy amíg ő él én sosem leszek boldog, mert ő se volt fiatalon. Elborult az agyam és elmagyaráztam neki,hogy vagy elvonul és békén hagy vagy nem állok jót magamért. Nem fejezte be,hanem megütött és közölte,hogy ezt nem mondhatom el senkinek. A párom haza ért elmondtam neki mi történt, én addigra a cuccaim összepakoltam és közöltem vele,hogy nem bírom már ezt elviselni. Ha akar jön, ha nem akkor marad. Hát, maradt és próbált úgy tenni mintha mi sem történt volna. Karácsonyra kaptam egy kutyust tőle, akit családtagként szerettem. Nem engedte,hogy magammal hozzam, csak ha átmentem akkor láthattam. Ez volt az alibije,hogy megbékéljek a boszorkány nagyanyjával. Múlt hét csütörtökön a kutyámat eltette láb alól, majd bele röhögött az arcomba,hogy ezt érdemeltem, mert a kis unokáját elvettem tőle. Háát, nem találok azóta se szavakat a tettére, de az évek alatt felgyülemlett düh és harag kitört belőlem és fejvesztve üvöltöttem vele magam vissza nem fogva! Persze megint jött pofozkodni, de betelt a pohár. Szégyen vagy nem szégyen, de úgy kellett a kezeim közül kitépnie. Az eljegyzést terveztük, de mostanra a szakítás szélén állunk. A történtek után mindenkit felhívott a családban,hogy rátámadtam miközben ő imádkozott a szobájában. Persze, most a rokonok is támadnak, hogy mit képzelek magamról stb..Úgy érzem, nem bírom ezt tovább folytatni, de a barátom ezt nem érti,hogy miért Vele vitázom. Minden létező érzést kiöltek belőlem és nagyon fáj,hogy hagyta idáig elfajulni a dolgokat. Volt már valaki hasonló helyzetben? Az ismerőseim szerint ne törődjek Vele, de már a létezésével is bemocskolja a napjaimat...Szakítani akarok, de nem tudok, mert nem fogja fel,hogy mit művelnek velem..
2016. aug. 2. 21:45
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem, hogy nem is fogja sosem felfogni.


Szakíts, amint tudsz. Gondolom szóba került még a rendőrség, feljelentés, stb...


26/F

2016. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ké évig nem volt semmi baj, és utána kezdett erre ráállni? Biztos nem történt ott akkor valami ami miatt őt ennyire magadra haragitottad? Persze, az idősebbek eléggé ki tudnak borulni bármin, de ennyire csak nem mehet el az esze valakinek. Sőt, hogy kutyust öljön meg... baromi állatpárti vagyok, ne tudd meg hogy kétszer el kellett olvassam azt a részt... nem találtam szavakat!!!

Valahogy bizonyitékot kéne szerezz, hangfelvétel, kamera, bármi. Komolyan mondom. Hogy lássák mások is.

Nem fog neked hinni igy senki.


Kitartást!!!!

2016. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szergej55 ***** válasza:
100%
Nagyon kiállt érted a párod...
2016. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire puhány a barátod akkor már bocsánat de legyen boldog a nagyival. Hagy a fenébe. Nem ér meg egy olyan ember ennyi idegeskedést,stresszt és félreértést aki nem áll ki érted.

Hagyd ott :(

2016. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél egyszerűbben nem is tudsz szakítani, főleg most, hogy már a kutyus miatt se kell odamenned. Elkerülöd őket, és legyenek boldogok együtt.


Ennek a kapcsolatnak ott lett vége, hogy a pasi a nagyit választotta helyetted, persze hogy magas lóról beszél veled az öreg szutyok.


A helyedben még egyszer utoljára beszélnék a puhapötsel, és elmondanám neki, hogy azzal legyen azért tisztában, hogy a drága nagyi mindenkit el fog mellőle marni, addig nem lesz barátnője (meg egy nyugodt perce sem), amíg él, és ebbe halt bele az anyja is, mert ezt nem lehet kibírni. Sok sikert a további betegápoláshoz, de te több időt sem a vén szipirtyóra, sem rá nem szeretnél pazarolni.


És szépen rácsukod az ajtót.


Mit akarsz te egy ilyen családban?! Eljegyzés?? Meg gyerek, gondolom én. Milyen szép is lenne, felváltva pelenkázhatod a babát, meg a nagyit, és közben még te vagy a sza.r szemét állat, mert nincs otthon csillivilli rend, pedig egész nap ráérsz... Bezzeg ők még kecskét is fejtek, és kézzel ásták fel a hat hold kertet, a hátukra kötött pulyával.


Ha van egy csepp eszed, akkor itt és most lezárod ezt a történetet.

Már nem élsz ott, külön laktok, az utolsó dolgot elpusztította, ami valóban odaköt, és kár lenne életed hátralévő részét ilyen gyűlölködésben tölteni. Mivel a rosszindulat a legjobb tartósítószer, (sajnos a mi családunkban is volt ilyen "nagyi"), ez a banya még kihúzza 90-100 éves koráig. Nem tudom, most mennyi idős, de hidd el, hogy téged is, meg mindenki mást is megnyomorít addigra maga körül. Szó szerint bele fogsz betegedni: keringési gondok, depresszió, cukorbetegség, idegi problémák, kimerültség, gyomorfekély, 40 évesen szívroham, rokkantnyugdíj: jó ha 50 éves korig kihúzod. (Komolyan írtam, hogy a pasid anyja is ebbe halt bele, nem vicc!)


Hidd el, sem ilyen puhapöts pasival, sem a nagyival, se a drága rokonokkal nem érdemes többet vesződni.

Egyszer még telefonon hívd fel, hogy lezárd ezt a kapcsolatot, és onnantól felejtsd el még a létezését is.

Kis idő elteltével nagyon sok mindenre rá fogsz csodálkozni, hogy mit akartál te egy ilyen pasitól, meg úristen, hogy voltál ilyen vak ennyi éven keresztül... Egy percig nem fogod bánni, ha különmentek.

2016. aug. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd együttérzésem a kutyus miatt. Ebben az esetben én biztos börtönbe kerülök, mert már nem élne az öregasszony, ha az én kutyámat öli meg. Számomra, a szememben ártatlan állatot ölni a lehető legnagyobb vétek.


JAvaslom ha van rá bizonyítékod, akkor jelentsd fel állatkínzás miatt, ha gondolod segítek körbejárni pár állatvédő szervezetet.



A párodra rátérve: hagyd a 3,14csaba. Ha az én barátom családja merné bántani a kutyámat, és így bánni velem, akkor párom törné el a kezüket, vagy még rosszabbat művelne velük. Igen, mi óriási mértékben kutyaimádók vagyunk, és bár imádjuk a szeretteinket, biztos vagyok abban, hogy egy ilyen helyzetben soha nem látott módon lépnénk fel.



Szakíts vele, mert így te fogsz tönkremenni. Hidd el, tudom, pedig az esetemben csak engem bántottak.


Ha gondolod, írj privátot.

2016. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a bátorítást. A legjobban a kutyusom elvesztése fáj és ezt soha nem fogom ennek a dögnek elfelejteni, remélem hasonlóképp végzi ő is... A poén az az egészbe, hogy most rimánykodik és bög mindenkinek, hogy OK NÉLKÜL rátámadtam pedig ő csak a szobájában imádkozott. No comment...Ezt a viselkedést egy ember sem tűrné el, még ha figyelembe veszi a korát, akkor sem..Így csak egy érzelmi nyomorék viselkedhet. Semmilyen kiváltó okot nem adtam erre,hogy így utáljon, csak annyit,hogy a kis unokájával összekerültünk.Ezt a vénasszonyt(85) a rosszindulat, ahogy már írtátok és az utálat élteti valóban. A barátom most ezerrel teper, kezdődik a lelki terror és nagyon szerelmes, de valahogy már nem mozgat meg a téma. A tegnapi napot végre egyedül töltöttem és nyugalom volt körülöttem,ami most mindennél fontosabb, mert a megőrülés szélén álltam már.

Szép estét mindenkinek)

2016. aug. 3. 18:20
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Neked is, és kitartást!
2016. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még aktív vagy kérdező, azóta mi történt?
2019. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!