Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
párommal lassan egy hónapja van szünet (eredetileg 2 hetet akart) aztán egyre jobban hanyagolt meg lerázott aztán egyik nap lementem pár cuccomért akkor azt mondta akarja folytatni meg aznap még tök kedves volt.. azóta semmi... eltelt kb 4 nap és megint semmi nincsen.. igazából még érzem hogy szeretem de azt is hogy le tudnék mondani róla .. szarul vagyok mostanában miatta mert előtte nagyon jóban voltunk és hiányzik.. de el nem akarok menni itthonról ( féltékenyebb tipusú lány) és barátom se sok maradt miatta.. mit tanácsoltok hagyjam vagy még lehet valami?

2016. aug. 3. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Probáljátok megbeszélni és kezdjétek tiszta lappal probálj meg nem féltékenynek lenni és akkor talán menni fog de a féltékenység tönkretesz mindent
2016. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő a féltékenyebb nem én :) elnézést ha nem volt tisztán kivehető .. és tudom sajnos tapasztaltam már régebben is.. ő azt mondta nekem hogy előző barátja miatt volt az aki többször majdnem megcsalta én meg úgy voltam vele hogy enyhül de nemigazán :/ így most nem tudok mit kezdeni vele
2016. aug. 3. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kapcsolatnak régen lőttek. alapból a szünet is bizonyítja és az ,hogy nem is akar visszamenni hozzád igazán. de maga a szünet is orbitális nagy hülyeség.
2016. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a szünet is egy hülyeség miatt volt , csak összekaptunk... aztán 3 napra akarta hogy menjek de nem volt rá alkalom sajna ... most már én is egyre jobban így gondolom...
2016. aug. 3. 09:46
 5/5 Szergej55 ***** válasza:
Hagyjátok a fenébe, jobb lesz mindkettőtöknek.
2016. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!