Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz a párommal idős korában, most 40 éves, milliós összegű adótartatozása van, fog ő valaha is bejelentett munkát vállalni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Majd te eltartod, ha lerobban.

Miért, mi lenne vele?


Gondolom az életben nem volt bejelentett munkahelye, minden feketén intéz, esetleg csődbe vitt egy-két vállalkozást is, mert ezt az adótartozást valahogy csak felhalmozta.

Természetesen nyugdíjat azt nem fog kapni, de ha szülsz neki gyereket, akkor őket már perelheti szülőtartásért.

Addig meg drukkolj, hogy tudjon legalább feketén dolgozni.

2016. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a környezetemben, nem igazán vállalnak ilyen tartozással hivatalos, bejelentett munkát. Azért, ilyenkor, el kell gondolkodni a tartalékoláson. Vagy kifizetni a tartozást. 1-2 milla nem sok pénz. Viszont a rá jövő büntik, hát. Nekem, egy elírt 5 ezerből, pár év múlva, majd ötven lett.
2016. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tartaélkolni nem tudunk. Élni kell és hát kirándulgatni is. Bár én se dolgozok.
2016. aug. 3. 12:52
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a szarból éltek? Segílykéből?
2016. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Feketén utaztatunk heti 4x haza és külföldre. Még csak segélyeket se kapnánk, mert nem dolgoztunk annyit és a munkaügyibe se vagyunk nyilvántartva regisztrált álláskeresőként. Sajnos miattunk megy anya és párja albérletbe hogy ne kelljen minket tartaniuk.
2016. aug. 3. 13:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem csak a párod miatt aggódnék.
2016. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem haltok éhen! Ha már eddig sem.
2016. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mot nem tudom mi lesz, anyuék elmennek albiba, hogy fizetünk mindent? Ugye erősen cigizünk és iszunk is, amikor nem utaztatunk.
2016. aug. 3. 14:44
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Cigiztek ès isztok + az adótartozás. :D bocs, de nem tudlak sajnálni. Miből êltetek meg eddig? Ekkora adósságot nem lehet egyszerűen felhalmozni. Nekem volt egy rosszabb évem amikor nem fizettem a TB-met mert nem maradt rá pénz, igaz én "csak" 70.000-ret halmoztam fel, de képzeld találtam másodállást ès kifizettem.

Mindenesetre örömmel tölt el, hogy majd az én TB-mből fogják fizetni nektek a kórházi kezelést amikor szétrohad a májatok az alkoholtól.


Egyèbkênt ha van fizetèsi szándêk akkor lehet csökkentést kérni és részletfizetést. De ahhoz dolgozni kellene cigizès helyett.

2016. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi vagyunk a zsák a foltját típusú pár, úgy néz ki. A szerelmünk majd legyőz mindent.
2016. aug. 3. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!