Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi - a semmire-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi - a semmire- öntudatos nő manapság?

Figyelt kérdés
AKár életben, akár itt is. Ha rálépsz a tyúkszemükre, felvilágosítod őket arról, hogy milyen mérhetetlenül egyszerűek és ostobák, egyből neked támadnak és érvek nélkül vagdalkoznak, hogy nőgyűlölő vagy. Aztán meg 1-2 óra múlva buknak a farkamra. Ki érti ezt?
2016. aug. 3. 11:35
 1/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
2%

Kis rich bitchek... :D


20L

2016. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, de ha szexre mégis jók neked, akkor te sem vagy túl igényes. Ha a sz..arban turkálsz, miért lepődsz meg rajta, hogy büdös?
2016. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Hááát, szerintem ha bárki bukna a farkadra, akkor azzal lennél elfoglalva, nem pedig értetlenkednél a gyakorin.

Azért szép próbálkozás :)


Ha esetleg mégis lenne benne igazság, akkor csatlakozom a másodikhoz, na meg sokat elmond rólad is ám, kikkel állsz össze..

2016. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
44%

Nagyon egyszerű: a lelkük felszíne rendkívül törékeny (csak a külsőségek miatti dícséretekre épül). Amint te ezt áttöröd (némi erőszakkal, azaz nem túl szép szavakkal), megnyílnak, és te leszel az istencsászár a szemükben.


Problem solved


26/F

2016. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a semmire öntudatos nő miért olyan, de te miért velük foglalkozol? Vannak olyan nők, akiknek van mire föl öntudatosnak lenni, és vannak olyanok is, akik egyáltalán nem öntudatosak, csak őket ritkábban veszik észre, mert inkább a háttérbe vonulnak.
2016. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam öntudatosnak, sose vagyok nagyszájú, de ha elkezdenéd tolni nekem, hogy a nők egyszerűek és ostobák, akkor én is rádborítanám az asztalt, hogy nőgyűlölő vagy, aztán soha többé nem akarnálak látni.

Az, hogy te kifogod a valóban buta ribiket, akiknek ezek után még bejössz, az nem a komplett női nem hibája.

2016. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Beléjük nevelik. Először gazdag apuci az ő kis hercegnőjének, utána a média, majd azok a balfék “menő pasik“ akik szexert mindent megadnak nekik...
2016. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Te okos vagy ?

Es komolyan hiszed barkinek is kellesz hosszu tavon ? Ontelt vagy

2016. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért, a férfiak mivel jobbak? Ti valami felsőbbrendű lények vagytok? Ugyanolyan értéktelen senkik vagytok mint a nők akiket lenéztek. xD
2016. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyenjogúság van. A férfiak mindig ilyenek voltak...
2016. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!