Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hete megismerkedtem egy fiúval és azóta "kavarunk" (ahogy mondani szokás) és tudom hogy érez valamit és szokott erre arra hívni de egyáltalán nem érzem azt hogy kuzdene ertem vagy nagyobb figyelmet forditana ram?

Figyelt kérdés

És nem is bízik bennem amit ki is jelentett mert sok lány átverte már de én nem adtam rá okot.

Lehet hogy az a baja hogy még nem feküdtem le vele?



2016. aug. 3. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

"Lehet hogy az a baja hogy még nem feküdtem le vele?"


Női logika.


Kislány, ez a felnőtt párkapcsolatok és nem a tinip..csák klubja!

2016. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és még lehagytam: kommunikációról hallottál már?

Vagy neked ez kínai?

2016. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Küzdeni? :-o

3 hét után?:-o

Én se erőltetném meg magam.

Pláne,ha levágnám,milyen "egészséges" gondolkodású hölgyemény vagy.

A bizalom meg épül,az sem pár hét.

Ébredj fel kérdező!

Hahó!!!!!

2016. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... érted én se küzdenék, az biztos. :)
2016. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi tapló paraszt van. nem is értem, mitől tűnt ilyen rémesnek a kérdező? 3 hét az semmi, valóban. De azért ennyi bőven elég arra, hogy levágjuk, ha egy srác csak meg akar d***i, vagy komolyabban odateszi magát, mert esetleg egy normálisabb kapcsolatot akar. Vagy itt minden válaszoló magára ismert, azaz nem kapcsolat kell nekik, csak szexpartner? Azért ez elgondolkodtató. Én nem örülnék neki, ha egy pasi azzal jönne, hogy nem bízik meg bennem úgy eleve, mert "volt már rossz tapasztalata". És? Eleve ne is jöjjön az exeivel, pláne 3 hét alatt, ez nagyon udvariatlan dolog. Persze, van olyan kontextus, amikor elmegy, ha a régi kapcsolatok szóba kerülnek. De ne olyankor, amikor semmit sem tudunk egymásról kb. és lehetne egy csomó téma, de ehelyett azt kell boncolgatni, milyenek voltak a korábbi kapcsolatok. Nem valami intelligens húzás. Ja és ha látnám rajta, hogy nem is érdeklem különösebben, csak megy a lityi-lötyi, járunk ide-oda, de nem történik semmi, ( pl. mert nem akarok lefeküdni vele olyan hamar ) akkor hagynám a csudába. A szexet ki kell érdemelni. Ha nem is törődnek a kedves urak a nőkkel, miért várják el, hogy a sült galamb a szájukba repüljön? :P
2016. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!