Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy reagálnátok erre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma azt szeretné, hogy az egyik nagyon régi szinte gyermekkori haverja egy srác ma had aludjon nála mert együtt melóznak és nem lesz a srácnak haza busza (ami tény) Én teljes mértékben megbízok a barátnőben és soha nem volt még arra jel sem utalás, hogy ő másfele kacsingatna, lényegében ezen téren mondhatni nyugot vagyok, a sráccal találkoztam már meg minden, de rohadtul nem akarom sőt egyenesen megtiltottam, hogy ott aludjon, igen féltékeny vagyok, rohadtul nem tetszik a szitu. Szerintetek helyes döntés volt esetleg vélemények?

2016. aug. 3. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Ha az én pasim lennél, kihajítottalak volna.

Nekem nem tilthatja meg senki, hogy a barátaim nálam aludjanak. Az, hogy ennyire nem bízik bennem, az meg egyenesen nevetséges.

Inkább mondtad volna, hogy te is szeretnél nála aludni. Arról is lesír, h féltékeny vagy, de elfogadhatóbb.

2016. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A konkrét megtiltás átvitt értelemben gondoltam, szóval nem azt mondtam, hogy "megtiltom" hanem azt, hogy rohadtul nem örülök neki és ha fordítva lenne neki sem tetszene a szitu, szóval nem, ne aludjon ott!
2016. aug. 3. 21:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én teljes mértékben megbízok a barátnőben"


"igen féltékeny vagyok"


Most akkor melyik igaz a kettő közül?

2016. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem bizol meg benne, de szerintem ez csak nekunk nyilvanvalo!
2016. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a bizalom, meg a féltékenység nem zárja ki egymást, már csak azért sem mert bárhova is megy féltékeny vagyok, de nem mutatom ki, nem hívogatom, nem zaklatom mert megbízom benne, hogy oda ment és azokkal akikkel mondta ez a bizalom, de a kis ördög sose alszik, és csalódtam már nőkben, nem hiányzik még 1, ez a féltékenység.
2016. aug. 3. 22:02
 6/15 A kérdező kommentje:
na akkor várom, hogy ti ilyen szituban mit reagálnátok
2016. aug. 3. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha egyszobás lakásról lenne szó, én sem örülnék neki, de ha nem így van, és tényleg megbízol benne akkor szerintem egyszer belefér. Persze nem kell rendszert csinálni belőle.
2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
Nem bízol te benne, magadban sem, kettőtökben sem. Az, hogy visszafogod magad, attól még nincs bizalom. Ha lenne és ténylegesen lenne mögötte tartalom is, akkor most nem lenne ez a hiszti.
2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan itt 1 szobában 1 ágyon alvásról beszélünk
2016. aug. 3. 22:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Aludj te is ott. Akár vigyél egy matracot.
2016. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!