Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy is párom, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy is párom, ha nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
26N
2016. aug. 3. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Én sem tudok, vagy legalábbis nagyon alap dolgokat. Majd megtanulunk, ha a helyzet úgy hozza.:D Ja és van párom, mert nem cselédnek tart. :) Bár még nem lakunk együtt, hétvégéken elmegyünk kajálni, vagy közösen összeütünk valami könnyűt :)
2016. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha van pénzed rendelni kaját, akkor simán. :D
2016. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy lehet, de hidd el idővel majd belejössz a főzésbe. Csak gyakorlás kérdése, úgyhogy ne aggódj :)
2016. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
En sem tudok, megis bolodg parkapcsolatban elek, o foz illetve etterem, vagy kaja rendeles ez mar igy megy evek ota es mindketten jol megvagyunk ezzel:-))Nem a fozesi kepesseigemet nezte amikor osszejottunk:-))
2016. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
Nekem is van.XD
2016. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Én mondom neked, hogy lehet. (Kivéve, ha a séf asszonyt akarja látni benned a kiszemelt férfi. :D)
2016. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Én vonzódm az idősebb pasikhoz,viszont én sem tudok főzni annyira. Néha jól sikerül ez az, de inkább leveseket,főzelékekekt és sütiket szeretek csinálni. Bár hiába szeretem csinálni, van h totálisan elrontom aztán el is megy a kedvem az egésztől.

Főleg idősebb pasiknak, akiknek többnyire olyan feleségük volt aki mindent megadott nekik, volt gyakorlatuk,én ahhoz képest keveset tudok. Csak mondom h nem volt ilyenre példa,szóval csak gondolom..

A pasikra szivesebben bizom a pörkölteket, halászlé,pacal,mert az sztem férfiasabb étel,azt inkább mondom nekik h ők csinálják.

Úgyhogy megértem a félelmeidet.

25l

2016. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Lehet.

Nincs késő elkezdeni tanulni egyébként.

Ne aggódj, nem te vagy az egyetlen...

2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
"Fozni az nem tud, aki nem tud olvasni." - mondotta volt bolcsen nagymamam, mivel ma mar annyira szajbaragos receptek vannak 100 fajta verzioban mindenbol. Es igaza is van, szoval ezen ne stresszelj.
2016. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Csak hogy már nem a 18. században élünk! És nem CSAK kizárólag a nők dolga a főzés. Pasi ugyanúgy megteheti. Ahogyan a házimunka is közös, ezt is meglehet osztani. Lehet a nő nem tud, nem szeret főzni, de helyette megcsinál más házimunkákat.
2016. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!