Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondod a párpdnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilipot15 kérdése:

Ha azt mondod a párpdnak, hogy néha olyan mint egy házisárkány, az valóban sértő és bántó?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én komoly bóknak venném, hogy csak néha.


Kivéve, amikor épp házisárkány állapotomban vagyok, akkor az is sértő és bántó, ha rám néz. Vagy, ha nem.

2016. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sértő lenne, de nem is mondom.
2016. aug. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
Sértő lenne és bántó, de vhol minden kritika az. Kell a visszajelzés néha, hogy tudjunk fejlődni.
2016. aug. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, bántó is, sértő is lehet.

Nálunk a párom egy éve egy sárkány kaktusszal lepett" meg, hogy ez olyan mint én. Poénnak szánta, de nagyon rosszul esett. Úgy éreztem én soha nem voltam ilyen sárkány típus... Nem ezt érdemlem.

Azóta bármikor jó az étel, a szex a munka stb (általában mindig jó)vagy valami szuper mindig az orra alá tolom a virágot, hogy itt van legközelebb neki mond, őt kérd meg, vele tedd stb... -Már ki akarta dobni a virágot, de sajnálom a növényt és nem engedtem neki-hisz szegény sárkány'kám nem tehet semmiről-amúgy is nagy havaerom lett:)

2016. aug. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Csak azt nem értem a kérdéshez Micimackónak mi köze van?
2016. aug. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van alapja, akkor nem sértő, ezzel is felhívod viselkedésére a figyelmét, ha nincs alapja, akkor bántó.
2016. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez mindig a két embertől függ és a helyzettől. Mi, szoktuk mondani egymásnak, hogy "de hülye vagy". Viszont ehhez mindig ölelés, puszi jár. Ugyan ezt mondanám egy kis vitában komolyan, akkor az már teljesen más lenne. A házi sárkányt is lehet kedveskedve és nagyon bántón mondani.
2016. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne, mert ha nem érzem magam annak, és előtte nem is utalt hasonlóra a párom, akkor nem ilyen sértő módon kellene megtenni, hanem kedvesen, diplomatikusan szólni, hogy "XY, mostanában nagyon ingerült vagy, nem talállak elég kompromisszumkésznek"... de az, hogy házisárkány... hát ez kb. olyan, mintha én azt mondanám, hogy "Sértő lenne, ha lusta disznónak vagy gyáva féregnek neveznélek?". Igen, még akkor is, ha jogos.
2016. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan mondja😊 Mi sokat hülyéskedünk,nem vagyunk komolyak,persze ha olyan a téma természetesen azok vagyunk,de mindig mosolygunk,nevettettjük egymást,bolondozunk. Ha bunkóan mondaná akkor azért tennék rá én is arckifejezést és lehet vissza is szólok. 😊 De egyébként mi mindig nevetünk
2016. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több évtizedes házasságban előfordul az ilyen még a legjobb családban is. A nők havi ciklusa nem korlátozódik csupán a nemi életre, kihat a hangulatukra, lelkivilágukra is. Azt kevesen tudják, hogy a pasiknak is van havi ciklusuk, s noha ez látványos eredménnyel nem jár, a hangulatukat igencsak meg tudja rongyolni. Szoros közösségben élve egymáshoz igazodik a ciklus is, és ez bizony néha konfrontációban csúcsosodik ki. Olyankor előkerülhetnek nem éppen hízelgő jelzők is. Nem szidalmazásképpen, inkább csak figyelemfelkeltés céljából, hogy most nehéz veled, babám!
2016. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!