Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök barátnője tenné tönkre a kapcsolatotokat, ti mit csinálnátok ezzel a nőszeméllyel?

Figyelt kérdés
Voltatok már hasonló helyzetben?
2016. aug. 4. 14:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem volt egy olyan jó kapcsolat, amit valaki félkézzel szétbarmolhat.
2016. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
nem lehet, h a barátnőd "bérelte" fel erre, mert lényegében ő akart így megszabadulni tőled? valami koholt vádakat kitalált a barátnőjével hogy dobbansthasson mellőled mert másképp nem lenne hozzá mersze.
2016. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
megdugnám őt is... meg az ő barátnőit is!
2016. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Hogy tenné már tönkre? Írjál már légyszíves róla valamit.
2016. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

2


Nem. Azelőtt működött minden rendben, boldogok voltunk, szerettük egymást, elfogadtuk egymást hiányosságainkkal. Aztán felbukkant 2 hónapja ez a nő (aki mellesleg a felettesével kavar aki nős és két gyereke van, hogy b...nám képen) és hirtelen elkezdett lejtőre állni a kapcsolatunk, most pedig már szakítani akar. Ráadásul az a nő nemrég dobta a pasiját aki megkérte a kezét, azért mert talált egy sörösüveget az ágy alatt vagy tudom is én hol.

2016. aug. 4. 14:12
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálnék vele. Valószínűleg az a kapcsolat már megérett a változásra.
2016. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
30%
Ezeket kellene jól felpofozni, ha gondolod ne türtőztesd magad, rossz májú szajhák irigyek és felfuvalkodottak, ha mást boldognak látnak.
2016. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

6


Hogyan érett volna meg, ha előtte jól ment? Érted? Jött egy rosszindulatú személy az életében, aki mindenkiről csak rosszat terjeszt, aki ráadásul leírtam hogyan viselkedik, és akkor gondoljam azt, hogy nincs semmi köze a dologhoz?

2016. aug. 4. 14:16
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha én szeretem a párom és jónak érzem a kapcsolatom, jöhet akárki, nem megy tőle tönkre a párkapcsolatom. Mindenhez két ember kell.
2016. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha barátnőm inkább hinne egy ilyen rosszindulatú nőszemélynek, mint nekem, vagyis nem bízna bennem, akkor lehet, én előbb szakítanék vele, mint ő velem. Egy igazán jó kapcsolatban a bizalom az alap és ha ezt bárki(tökimnd1 ki) képes megingatni, akkor az nem volt egy jó kapcsolat, még ha korábban látszólag úgy is tűnt. Hogy mit csinálnék ezzel a nőszeméllyel, megköszönném neki, hogy segített megmutatni a barátnőm igazi arcát, hogy egyáltalán nem bízik bennem.
2016. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!