Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek kell a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell a barátnőmnek snapchat?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, tudni kell baratnomrol hogy 18 evesen eleg komoly lany es okos is, de neki sokat jelentenek a kozossegi oldalak (facebook, instagram), a lájkok, kovetok stb. es csinalt maganak snapchatet mert h a baratnoivel hasznaljak :) 4-5 emberrel, engem nem zavart akkor,de eltelt fel ev es az instagram profiljarol leszedte a monogramomat a szivecskevel amit regen oda irt h lassak h van baratja es mar "snapchat:felhasznaloneve" van ott helyette. Nekem nincs snapchatem, inkabb vele foglalkozok :) Van ok arra h zavarjon ez engem, vagy ne foglalkozzak vele szerintetek?

2016. aug. 4. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond el neki hogy ez téged zavar. Amit ide is leírtál.

Nem használom egyiket se. Se a párom. Nem is értem mások miert vannak belebolondulva.

Múltkor egy vacsoránál az egyik ismerősünk folyton a mobilját nyomkodta. A férje és két gyereke mellett. Bevallotta hogy függő.

Mit lehet tenni ellene? Én se tudom.

Beszéld meg a szerelmeddel hogy téged zavar az hogy többet foglalkozik a társasági oldalakkal mint veled.

2016. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úristen de nagy problèmák...

Amúgy ha ennyire zavar tèged a dolog akkor kèrdezd meg tőle..

2016. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en pasim puncikat kapott snap chaten a csaj "bejelolt barataitol". Addig ok amig igy nem jarsz :-(
2016. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez pedig az a tipikus felkérés keringőre, hogy akinek bejön a kép alapján, az írjon rá nyugodtan. Nem a barátnőivel beszélget, el kell hogy keserítselek.

Ha kételkedsz, akkor csinálj egy kamu snapchat-et, vagy kérd meg egy haverod, akinek van, hogy írjon rá. És hamar rá fogsz jönni, hogy mi újság.

2016. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Leszedte a szivecskékkel teletűzdelt neved insta-ról? Világvége... Én a helyedben elsőnek szakítanék vele, aztán újra összejönnék vele, hogy megint szakítsak vele! Megérdemli a kis hülye lájkvadász!


Komolyan mondom ez már szánalmas... xD

2016. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"18 evesen eleg komoly lany es okos is"


Gondold újra.

2016. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Divatból is csinálhatja, mert egyes fiataloknak olyan ez, mint a friss oxigén. Ha nem vagy fenn minden sz*ron, mint a többiek akkor kvázi nem is létezel.

Tisztelet a kivételeknek.

2016. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze ez nem nagy probléma, tudom hülyén is hangzik, de csak kicsit furcsálom, lehet velem van a baj :)

azert irtam ide mert nála nem akarom felhozni, nehogy baj legyen belőle, meg nem akarok semmit se megtiltani neki, ha ő örömét leli benne :)

2016. aug. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!