Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ilyen? Képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen? Képes valaki így élni? 21l

Figyelt kérdés

Olyan létezhet szerintetek, hogy valaki képtelen valakit otthagyni? Oka lehet ígéretek, fogadalmak, gyávaság, bármi, de egyszeűen nem tudja otthagyni az illetőt, aki ugyebár a párja.


Hiába lenne más, képtelen szembenézni azzal, amit a döntése magával vonna (fájdalom, szemrehányások, vita) illetve kimondani, belátni nem képes (legbelül esetleg), hogy itt a vége.

Inkább meghunyászkodik, és él abban, ami van és kész.


Sejtésem, hogy az egyik barátomnál ez a dolog áll fenn. De ez csak tipp.


Szerintetek van ilyen egyáltalán?


2016. aug. 4. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Van, az én barátnőm 15 éve van a pasijával, aki veri, megalázza, elveszi a pénzét, mégis vele van..vannak gyenge emberek.
2016. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Anyám. Elváltak már. Apám tönkre tette de anyám még mindig szereti és vissza menne hozzá.
2016. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok ember ilyen.


Okai: Gyávaság, papucsság, megalkuvás, kishitűség, önértékelési zavar, határozatlanság, beletörődömség..stb.


De az ő életük, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

Mindig van lehetőség a változásra, ha az ember akarja!

2016. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es a barátnőd nem normális,lehet mazochista?!
2016. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, számtalanszor megbeszéltük, hogy elpocsékolja a legszebb éveit, és hogy ezerszer jobbat is találna. Ennek ellenére nem hagyja ott, elmondja nekem, hogy igazam van, aztán mégis gügyörészik a pasinak a telefonba..én sem értem az ilyen embereket. Csak sajnos 40 évesen majd amikor se gyerek se házasság se semmi akkor már késő bánat lesz.
2016. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen van és elég sok. Jó pár lánnyal beszéltem már, akiket porrá aláznak, kiteszik barátoknak bohócnak, közösen gúnyolják, stb. A lány állandóan sír, de vele marad és azt kéri a srác, elégítsd ki a kedvemért a barátom, még azt is megteszik, mert ők szerelmesek és mindent a szerelméért.
2016. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van bizony. Elengedési problémái vannak.
2016. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férfiban is van ilyen. Nem személyes tapasztalat, de egy kedves hölgy ismerősöm nagyon ki volt rá akadva. Hiába próbáltam neki megmagyarázni, h hagyja már a fenébe, nem az ő dolga, meg ha neki ez kell, akkor nem tehet ellene semmit.

Ha valaki nyavalyog, de nem változtat, annak még nem fáj eléggé!

2016. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Adott esetben is férfiról van szó.
2016. aug. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!