Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom iszonyú féltékeny és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom iszonyú féltékeny és olyakor nagyon csúnyán beszél velem mit tehetek?

Figyelt kérdés
Multkor feltettem neki egy kerdest h mit szolna ha osszel csinaltanek a ligetben egy portfoliot ha az ismerosom még mindig csinalja a fotos sulit es van ra igeny h kell modell a vizsgajara.erre kiakadt h "ki a ge..im az "es h gondolom h elmegyek ilyenre.h leszo..tam a sracot amiert mehetek modellkedni? es h lesza@r es takarodjak a ge..ibe..es ameddig vele vagyok addig azt csinalom amit o mondd.es ha o valamire azt mondja h nem akkor nem.aztan mondta h ne keressem par napig.utana eltelt 20perc.irt h sajnalja.nem valaszoltam neki es hivott h ne haragudjak tul lott a celon..nem erzem ugy h megerdemeltem volna ezt a stilust
2016. aug. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nőként nem értem, hogy nem tudtok kiábrándulni ilyen alja prolikból, miután ilyen dolgokat kifröcsög a száján... Undorító.
2016. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Instant bann.
2016. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyeld csak le,aztán a végén a kórházban kötsz ki,mert szétver!Ez egy idegbeteg barom!Szakits!
2016. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legyél csak vele, gondolom a normális pasi neked is unalmas xddd
2016. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tükröződik ki az alapfelfogása,miszerint ő a főnök a kapcsolatban.Csere.
2016. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 nálunk is én vagyok, egyre jobban néz ki bnőm ahogy fogy meg formálódik, mondtam neki az a minimum h elmegy aktot csinálni, ezt a testet megkell örökiteni..aztmondta mindenképpen elmegy :) ennyit erről..
2016. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de az a vicc h nem is fehernemus lenne.sima oszi kabatos cipos ruhas kepek pl a szigeten.csak annyit akartam h kicsit jobb kepek keszuljenek rolam.megmondta h amig vele vagyok addig rolam senki nem fog kepet csinalni nezegetni es fogdosni...bar nem tudom a kep csinaltatas meg a fogdosas h fer ossze a fejeben
2016. aug. 5. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!