Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom túltenni magam azon, ahogy kezelte a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátom exe nagyon csúnyákat mondott rólam a hátam mögött messengeren a páromnak. Párom szerint csak irigy a nő, hogy neki van normális kapcsolata.

Párom nem védett meg, nem állt ki értem, mivel szerinte csak viccből írta ezeket.

Azóta rettenetesen bánt, sok vitánk volt belőle. Azt mondta, ez nem ellenem irányult, én viszont azóta szenvedek tőle és nem attól, amit a lány írt, hanem hogy a barátom nem állt ki értem. Én nem hagynám, hogy akár viccből is sértegessék a páromat.


Azóta gyűlölöm a lányt, mérgez ez a gondolat, haragszom a páromra is. Hogy lehetnék túl ezen?



2016. aug. 9. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mond neki, hogy rád írt az exenője, hogy hogy tudsz egy ekkora impotens lúzerrel lenni.Aztán, mond, hogy nem védted ki mert csak irigy a csaj.

Vagy valami hasonló.Aztán kérdezd, meg, hogy jól esett-e neki.

Amúgy egy bunkó a párod.

2016. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

1 soha tobbet nem nezel bele mas privatjaiba

2 nagylany vagy miert kellet volna megvedenia ?

2016. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem írta, hogy belenézett.Én azt vettem ki a szavaiból, hogy a párja mesélte el neki.Ami szintén parasztság.
2016. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit kellett volna csinálnia a párodnak? Mi lenne a neked megfelelő "kiállás"? Alacsonyodjon le a frusztálr, irigy ex szintjére és írjon neki ocsmányságokat? Minek?

Sokkal érettebb magatartás az, hogy nagyvonalúan figyelmen kívül hagyta a csajt és lezárta a témát, mintha elkezdett volna drámázni és visszasértegetni.

Szóval gondold meg pontosan, hogy mi is hiányzik neked. Nem kell mindig harcolni, visszavágni, bosszút állni, drámázni. Nem tök mindegy, mit írogat? Hadd verje a nyálát, hadd egye a fene.

2016. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát ne haragudj utolsó de eleve nem kell beszélgetni ha már ex, másrészt ha egy rossz szót is szól a páromra akkor minimum megmondom neki hogy takarodjon és többet nem állok vele szóba. Nekem az jön le a sztoriból hogy a csávó beszélget az ex-el, aztán mikor kígyót -békát kiabál a jelenlegi csájára akkor kb ráhagyja. Azért ez gáz....
2016. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet, hogy egy ex-szel már beszélgetni sem szabad a szakítás után, nem mindenki sértődötten és zokogva szakít.

Az már számomra is fontos, de csak ha a saját egómat nézem, hogy amikor engem támadnak ilyen érzékeny területről, akkor a szeretett párom hogy viselkedik - lényegében helyettem. Mert helyettem, nem? Engem támadnak, de én nem vagyok ott, elvileg ő engem képvisel, igencsak illene minimum kétségbe vonni amit állít, maximum kitépni néhány virtuális hajszálát - már csak azért is, hogy érezzen a kedves ex némi összetartást emitt, és pontosan ez a lényeg, csak a srác ezt nem vette észre. Az ex játszmázott, számára a játszma egyik nyeresége itt pont az lett volna, hogy a fiú-ex hogy viselkedik ilyen helyzetben. Tovább lehet ezt ragozni, de azért nem érdemes, mert bőven fakadhat személyiségből, ami viszont egyéb területeken is megmutatkozik, mármint hogy mennyire konfliktuskerülő és milyen helyzetekben, és mi az a pont ahol már hatékonyabban védekezik.

De egyébként a srác annyiból haladóbb mentalitás, hogy ezeken a szarságokon simán túl tud lépni, és abban is sok igazság van, amit ő válaszolt: hogy nem ellened irányult, és hogy irigy.

Ha arra koncentrálsz, hogy szereted őt, és hogy miért szereted, és hogy ennek a hozzáállásának mi a pozitív kihatása (pl. hogy életvidám, segítőkész) amúgy a közös életetekben, akkor az segíteni fog a gyorsabb túllépésen.

2016. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Több felmerülő kérdésre válaszolva, ő említette meg nekem, én meg kértem, hogy mutassa meg a beszélgetést. A lány jóformán lek-zott, tény, hogy próbálta viccesen előadni, de azért mindenki sejti, hogy mi a valós szándéka.

Szóval, igen,a páromnak kellett volna kiállnia értem, mert ilyen esetben csak ő tud(na), ill. neki (is) sz*rul kellett volna essen, hogy ok nélkül lek*rvázza az ex a barátnőjét. És értem én, hogy az irigység beszél belőle meg minden, de akkor sem hiszem, hogy el kell nézni neki ezt a stílust velem szemben, mivel létezik egy alapvető tisztelet...


A másik, a barátom, nem zárta le a témát itt, hanem ugyanúgy csevegett vele, mintha mi sem történt volna. Ezen is akadtam ki nagyon.


Annyira dühös vagyok! Nem tudom, mikor múlik már el ez a harag, de tényleg már teljesen kikészít. :(

2016. aug. 9. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hat eleg hisztis vagy na

Akadj mar le a temarol ...

2016. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, és hogyan? Ha egyszer bánt. A megbántottságomat és a szenvedésemet ne keverd már össze egy egyszerű hisztivel.
2016. aug. 9. 23:20
 10/10 anonim ***** válasza:

pedig ez még női szemmel is hiszti


tiszta fanatikus vagy ha nem tudsz egy apróságon felülemelkedni és napokig pörögsz rajta

2016. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!