Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg el kellene kéretkeznem a férjemtől?

Figyelt kérdés
Férjem kamionos 3 hét kinn 1 hét itthon felállás. Én is dolgozok de szabadidőmben a háztartást csinálom, gyerekekkel foglalkozok. Egyik barátnőmmel írt h nem e lenne kedvem elmenni valahová egy napra Balatonra fürödni. De mondtam h lenne kedvem, férjem úgy sincs itthon, gyerekek akkor nagyszülőkkel lesznek. Férjem fel volt háborodva hogy mi az hogy nem kéretkeztem el tőle, meg nem beszéltem meg vele. Telefonon elkezdett velem veszekedni. Ő sem jár sehová mikor itthon van én miért megyek. Totálisan felbosszantott.
2016. aug. 9. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne, nyomorult egy napról van szó. Azért nem lehet valami jó ilyen pasival együtt lenni.
2016. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reggel megyünk este jövünk felállás. Jó pár éve nem mentem sehová a gyerekek miatt. Ez az első alkalom. Ő sincs itthon, gyerekek sem lesznek.
2016. aug. 9. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés: NEM.

Persze az természetes, hogy elújságolod neki, hogy mit találtatok ki, de neki legfeljebb örülnie kéne, vagy tudomásul vennie.

Ő mit mond, miért kéne elkéredzkedned, mint egy gyereknek? Egészen pontosan mi az, amin felháborodott? Nem csak irányítani, ellenőrizni akar?

Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, de scak akkor, ha képes nyugodtan beszélgetni. Abban maradj biztos, hogy nem tartozol neki elszámolással, de ha ő problémát lát, akkor mondja meg, hogy pontosan mit. Az nyilván nem elég, hogy "meg kell beszélned velem", hanem kellenek a konkrét indokok.

2016. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Először azt hittem csak viccel. Próbáltam elmagyarázni neki normálisan. De akkor is teljesen ledöbbentet hogy kéredzkedjek el tőle meg beszéljem meg vele előtte hogy mit csináljak egy egyedül töltött napomon. Igen én is így kezdtem mikor beszéltem vele hogy képzeld ez találtuk erre a napra... És ezen pörgött be. Nem beszéltem meg vele.
2016. aug. 9. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne, persze, de az már nagyobb baj, hogy ebben a veszekedésben benne volt az is, hogy el sem engedett volna, hiszen te se járj el sehova...Ez sokkal nagyobb zűr.

Ha békét akarsz és további házasságot, akkor manipulatívan kell ezentúl bedobni a mehetnékedet, úgy, hogy el is engedjen. Én erre képtelen lennék, már lépnék is ki, de hát valamiért csak hozzámentél. Akkoriban nem voltak hasonló "uralkodós" helyzetek?

2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy gyerek.Felnőtt emberek vagytok.Nyilván dobj neki egy sms-t vagy valami,hogy tudja hol vagy,ne aggódjon,hogyha nem veszed fel a telefont.De nem kell túlragozni.

Másrészt meg ő megy el 3 hétre, nem várhatja,hogy otthon ülj végig.Keressen családbarát melót. De utána is természetes,hogyha programokat csinálsz barátokkal.

2016. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először én is azt hittem, ez valami vicc.

Annak elég ócska voltál, a párja vagy, nem a gyereke, és főleg nem a tulajdona.

2016. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Normálisan szóltam neki h akkor elmegyek egyik barátnőmmel. Amikor megbeszéltem a barátnőmmel utána rögtön mondtam neki is. Tényleg sok éve nem voltam sehol. Házasság előtt nem mondott ilyet pedig akkor jártam el. Utánaidőm se volt.
2016. aug. 10. 00:13
 9/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm h velem értettetek egyet. Azt hittem hogy tényleg így van egy házasságban
2016. aug. 10. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!