Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar most megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar most megváltoztatni, ha nem így ismert meg?

Figyelt kérdés

Mindig úgy vélekedtem, hogy egy kapcsolat 2 ember kompromisszumokon alapuló szövetsége, ahol egyik félnek sem kell feladnia magát azért, hogy a másiknak megfeleljen, vagy elvárásainak eleget tegyen.

A mostani kapcsolatomban az a probléma, hogy a pasim egyáltalán nem hajlandó semmit engedni abból, amit ő elképzel, hogy milyennek kell lennie szerinte az ideális feleségnek. Az ő feleségének ...

Ez csak pár hónapja van így, nem is értettem igazán, hiszen olyan feltételeket támaszt, ami az én személyiségemmel szöges ellentétben áll. Legyek házias, öltözzek szolidan, ne járjak nélküle még edzeni, vásárolni sem stb. Csak azt nem értem, annak idején mit szeretett meg bennem, ha ennyire mást akar most?!

Szerintetek van értelme így folytatni?


2016. aug. 9. 18:13
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ennyi volt a beetetési időszak.


26/F

2016. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer elgondolkodtatott egy középkorú ffi, és évekkel azután rájöttem, hogy igaza volt. Nem leszek népszerű, de nem bánom :)

Szerinte az a nő (talán ffi is, de ő a nőkről beszélt és én is nő vagyok, ezért is jöttem rá), aki még nem találta meg a számára tökéletes boldogságot, szeretet adási- és kapási forrást, az KERES. A "keresés" pedig mindenféléből áll, olyasmikből, amik szimpatikussá tesznek a másik nem számára. Az egyik ilyen "csali" az öltözködés, valószínűleg a párod teljesen tudatában van annak, hogy a külsőd mennyit tett hozzá az irántad való vonzalmához. Úgy gondolhatja, hogy ha személyében megtaláltad a véglegeset, akkor továbbá nincs szükséged már a külső-arzenálod bevetéséhez, ezért lehetnél szolidabban öltöző.

Egyébként ha odahaza építed az érzelmi biztonságát, érzi hogy szereted és nem csak az időt múlatod vele, akkor már nyugodtabb lenne.

A háziassággal meg pusztán csak lekötni szeretné a szabad energiáidat, az már csak hab lenne a tortán, hogy mivel jár: meleg kajával és tisztasággal, renddel. A legfőbb probléma az, hogy bizonytalan.

2016. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, amit az utolsó kommentelő soraiból kiolvasok. Akár igaz is lehetne, akár.:)

De én sosem öltöztem kihívóan, pedig megtehetném. Sosem volt célom, hogy csak a külsőmmel hívjam fel magamra a figyelmet, mivel tudtam, hogy a belső tulajdonságaimat is ugyanúgy szeretnie kell és elfogadnia. Ez az, amit most nem érzek.

A háziasságról annyit, hogy mindig rendet és tisztaságot tartottam magam körül, de azt ő is tudja, hogy főzöcskézni egyáltalán nincs időm, sem energiám a munkám miatt. Ő viszont ráérne.

Végül annyi szeretetet és szerelmet kap tőlem, hogy ezzel sem lehet gond...

2016. aug. 9. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, én szöges ellentétnek gondoltam azt, hogy öltözz szolidan, holott nem vagy szolidan öltözködő és nem is úgy ismert meg, hogy az voltál.

De akkor nem értem, hogy mi az amit szeretne újabban elérni és te attól teljesen eltérő vagy?

2016. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem, barátnőként okés minden, de ha a felesége szeretnék lenni, akkor ő szabja meg, hogy mit-hogyan, merre-meddig. Legyen szó öltözködésről, szabadidőm eltöltéséről, barátokkal való találkozásokról stb. Én viszont nem akarom megváltoztatni semmiben.
2016. aug. 9. 19:09
 6/12 Noren1989 ***** válasza:

Jahogy most ez a játék megy?

Házasságra gyúrsz?


Alapvetően gondolom nem is akar elvenni, hm?

2016. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy jól érzed.

Van sok olyan jelzés a hétköznapokban, amit le sem lehet írni, de ott lebeg a levegőben, az ember érzi, hogy mennyire életidegen és szeretet- vagy természetellenes.

Ezzel együtt ha szereted, akkor ez neked is olyan út lehet, amiben fejlődni tudsz. Ha nem így érzed, ha egyre rosszabb a dolog, akkor nincs sok dolgotok együtt.

2016. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Noren1989,

Gyúr a franc házasságra. Ő forszírozza, hogy mennyire jó lenne, ha ezt meg azt megtenném neki, lenne egy szép életünk és társai. Csak közben elveszíteném a személyiségemet a nagy megfelelésben...

2016. aug. 9. 19:21
 9/12 Noren1989 ***** válasza:

Akkor neki ezek a "feltételei" a házassághoz.

Innentől rajtad áll, hogy mit teszel.

2016. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugy véltem értelek és megértelek, de "Végül annyi szeretetet és szerelmet kap tőlem, hogy ezzel sem lehet gond..." kijelentésedet nem tudom értelmezni. Mintha patikamérlegen mérnéd a szeretetet, kanállal a szerelmet. Furcsa egyéniség lehetsz. Mondjuk ettöl függetlenül helyedben elköszönnék töle.
2016. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!