Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a nővel a gond?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt,randizgattunk nagyon megkedveltük egymást és 1 hónap után lefeküdtünk.A viselkedése alapján úgy éreztem egy hosszú kapcsolat elé nézünk!Egyik pillanatról a másikra ami korábban jó volt neki velem kapcsolatban(jól érezte magát velem minden téren)az hirtelen 180 fokot fordult!Azzal indokolta,hogy neki van egy pasi aki számára a nagy Ő de azt tudni kell,hogy a pasi őt le se sz..a!Évek óta erre a csávóra vár de hiába!Velem csak játszott vagy ő sem tudja mit akar az életétől.(38 éves a nő)
2016. aug. 9. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy úr a szerelem és bolond is.

Szívás, mert azt hitte veled majd tovább tud lépni, de lefogadom, hogy szinte hűtlennek érezte magát.

Ne okold őt, ha igazam van, akkor nem tehet róla.

2016. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ritkaság, hogy valaki felnőttként is élet- és döntésképtelen, így jobb híján mindenféle marhaságot csinál. Olyanok is vannak, akik ész nélkül loholnak azok után, akik semmibe veszik vagy megalázzák őket, jellemző módon ezek is legtöbbször nők (aztán meg sírnak a "rosszfiúk" után). Az egy dolog, hogy a csaj felejteni akart veled, de szerintem eléggé beletaposhatott a lelkedbe, és hülyeség volt a részéről, hogy belerángatott egy kapcsolatnak induló valamibe. Az már megint más kérdés, hogy majdnem 40 évesen tart ezen az értelmi és érzelmi szinten. Próbáld elfelejteni őt, ennél jobbat érdemelsz, és sajnos vannak ilyen szépnek látszó, de csúnyán véget érő dolgok az életben, ezeken igyekezz túllépni, és olyan embereket keresni, akinek nem csak pótlék vagy.
2016. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szex utan valtozott meg minden,siman lehet h a nagy O csak fedoduma es szex alapjan irt le teged csak nem akar megbantani.(ezzel nem minositettem az agybeli kepessegeidet csupan lehet h a csaj mast vart v mashoz hasonlitott)
2016. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a szex volt a probléma,sőt!Szerintem betegesen ragaszkodik ahoz az illetőhöz és nem tudja elengedni fejben!Nem értem hogy akar így boldog lenni valaki ha tudja,hogy őt semmibe veszik!
2016. aug. 10. 04:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Most lehet lepontoznak, de nem érdekel. :D olyan szempontból megértem a nőt, hogy én is nagyon szerelmes voltam évekig egy olyasvalakibe aki rám se bagózott. Voltak párkapcsolataim, mert felejteni akartam, de sosem szerettem ki belőle. Aztán az utolsó előtti párkapcsolatomban elkezdett velem barátkozni a srác, ezért véget vetettem a kapcsolatomnak. Utána nem lett belőle semmi, mert megmaradtunk haveri szinten. Az utolsó kapcsolatomnál volt az, hogy megint előkerült ès elhívott randizni. Ott véget vetettem az utolsó kapcsolatomnak. Ennek 10 éve és azóta is a nagy Ővel vagyok. Szóval vannak esetek amikor megéri várni és kitartani.

Nyilván a másik félnek rossz aki benne van egy ilyen "háromszögben", ezt is megértem. De sajna a szerelem az ilyen, nem tudsz mit csinálni.

2016. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Azért valószínűleg másképp fognád fel, ha te lennél az a harmadik, akit "hitegetnek", és akit "eldobnak".
2016. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!