Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félholtra vert az exem, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félholtra vert az exem, most fenyegetnek a barátai. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Két hete történt. Pár napja jöttem ki a kórházból, rögtön feljelentést tettem ellene. Otthon volt, mikor hazaértem, és akkor is, amikor jöttek a rendőrök elvinni.

Másnap reggel mentem el otthonról és a haverjai fogadtak a kapuban, hogy vonjam vissza a feljelentést, mert mindig tudják, hol vagyok, és legközelebb nem leszek olyan szerencsés.

Átmenetileg odaköltözött hozzám a bátyám, ő elég "jó erőben" van, de nem tud 0-24ben mellettem lenni.

Az exeméknél a barátság olyan, mintha a testvérei lennének, és tudom, hogy nem vicceltek azzal, amit mondtak. Baromira félek, és nem tudom, mit tegyek. Rendőri védelem, ilyen egyáltalán van? Holnap találkozom az ügyvédemmel, de hátha valaki volt már ilyen helyzetben, és tud segíteni.

21N


2016. aug. 9. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

"Az exeméknél a barátság olyan, mintha a testvérei lennének, és tudom, hogy nem vicceltek azzal, amit mondtak."


Már bocs, de ha tudtad, hogy ilyen balhés/balhés barátai vannak, és komolyan képesek valakit megverni, akkor miért voltál együtt azzal a férfival?

Létezik rendőri védelem, de nem valószínű, hogy ezért kirendelik. Beszélj az ügyvédeddel, próbáld kerülni a kevésbé forgalmas helyeket egy ideig, aztán később hátha elfelejtik, hogy mi történt.

2016. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De mièrt vert meg ennyire?
2016. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Összekaptunk egy apróbb dolgon, mindig tudtam, hogy nagyon heves a vérmérséklete, de ilyenkor mindig lement futni vagy edzeni, vagy nemtudom, aztán lenyugodott. Most én voltam a boxzsák.
2016. aug. 9. 20:53
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Mindig az ilyen elmebetegeknek jut nő, csak azt tudnám, hogy miért ezeket választják. Ne mondja nekem senki, hogy nem ismerte ezt az oldalát az előtt, mert ez csak mese. Pár nap alatt, sőt kevesebb idő alatt el lehet dönteni egy emberről,hogy normális, vagy egy agresszív barom. Jó lenne már, ha észbe kapnának a nők és felfognák, hogy aki mással balhézik, az előbb-utóbb velük is fog. Persze hiába pofázok, a nőknek az ilyen menő, balhés macsó gyerekek kellenek, mert az milyen izgalmas. Fogadok ez is majd visszakönyörgi magát a kérdezőhöz, az meg persze megbocsát majd neki.
2016. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Blade Bone ***** válasza:
15%
Ilyen embernek a közeledését el kell utasítani. Most inkább fogd vissza magad szerintem, vknd vussza a feljelentést és költözz el, ha lehet, ne maradj a közelükben.
2016. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
45%

Blade Bone álláspontját osztom, rövid távon ez a megoldás, ha az épségedet meg akarod óvni. Költözz rokonokhoz, minél előbb.


#4eshez hozzátenném: az ilyen emberek elsőre annyira karizmatikusnak, férfiasnak tűnnek a nők számára, hogy elképesztő biztonságban érzik magukat mellettük. Másfelől nyilván egy ideig a fickó a tenyerén hordozta a kérdezőt.

2016. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

15 éve ismerem, 4 évig voltunk együtt.

Nyilván ha ezt láttam volna rajta, nem maradok vele.

2016. aug. 9. 21:32
 8/18 anonim ***** válasza:

# 7: Oké, hogy téged még nem vert meg, de soha mással se, senkivel nem volt agresszív? Vagy az volt, csak téged nem zavart, amíg veled nem az?

Ha meg soha senkivel nem volt agresszív, akkor miért gondolod, hogy a haverjai komolyan meg akarnak verni, és nem csak fenyegetnek?

2016. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a kedves exednek és a barátainak, ha olyan nagy felnőtt férfiak, akkor viseljék a tetteik következményeit
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Pi. Máté: gondolod, h nem gyúrós c_gányokról van szó?
2016. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!