Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnal egyutt a ferjeddel ha tudnad hogy 2 eves gyereked autista?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy brutalisan kegyetlenul banik velem.Alaz sokszor vita kozben lekop vagy epp ciganynak becez.Az nem kerdes hogy nem maradok vele de kulfoldon elunk es nincs itt rokonom.Azt se tudom mi lesz a fiunkkal mennyire lesz nehez vele az allapota miatt.Idaig ezert nem valtam de nem tudom mikor lepjek mert igy nem tudok tovabb elni.Sajna ilyen a termeszete csak ez most jott ki rajta a gyerekvallalas elott nem ilyen volt.Raadasul kozos hazhitel van amit ketten tudunk csak fizetni.Haza nem tudok menni.beleorulok ebbe a helyzetbe.
2016. aug. 9. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalva olvasom a soraidat.

Szetintem valahogy megiscsak probalj meg hazajonni,itthon megiscsak otthon van az ember es konnyebben tud ervenyesulni rosszabb helyzetekben.

Nem tudom milyen orszagban vagy,igy az esetleges lehetosegeidet sem tudom...

2016. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kell hazajonnom mert ausztraban elunk es itt nagyon jol keresek.csak eppen egy nagy csaladi hazat nem tudok egyedul fenntartani.amugy itt sokkal konnyebb boldogulni mint otthon.nincsenek rokonaim otthon se.
2016. aug. 9. 22:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagyis bocs rosszk irtam van rokonom de olyan nincs akire szamithatnek
2016. aug. 9. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen helyzetben biztos nem maradnék vele együtt, jönnék haza azonnal.
2016. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs itthon se munkam se rokonom.hova menjek ?
2016. aug. 9. 22:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Itt ausztriaban van egy nagyon jo munkahelyem 12 eve amiert rengeteget guriztem.magyarorszagon nincs eselyem mert nincs diplomam se szakmam
2016. aug. 9. 22:18
 7/12 A kérdező kommentje:
A gyermekemet el kell tartanom ha elvalunk.lehet egy darabig penzt se fizet utana.nekem szuksegem van az osztrak fizetesemre.
2016. aug. 9. 22:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagy házat nem is kell egyedül fenntartanod, főleg, ha nem tudod. Ha viszont jól keresel, biztos tudsz bérelni egy megfelelő lakást magadnak és a kisfiadnak. Haza nem érdemes jönnöd, főleg ha nincs is hova/kihez. A nagy házat meg el tudjátok adni, és az árából ki tudjátok fizetni a hitelt.
2016. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.eloszor is koszi hogy igy ismeretlenul segiteni probalsz tudom hogy durva h itt kerek tanacsot de a helyzetem kilatastalan.Mivel a hitel es a haz csak is egyedul az en nevemen van ha elmegyek egy alberletbe tovabbra is az en szamlamrol vonjak majd le a hitel osszeget.tehat ha elmegyek duplan kellene fizetnem az meg nyilvan nem megy.Igen tudom furan hangzik hogy egyutt tartjuk fenn de csak az en nevemen van.Erre egy regebbi apeh eljaras miatt volt szukseg.van valami otleted Mit csinaljak?
2016. aug. 10. 02:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Ket kulonallo problema

Gyerek autista ...az en fiam is az mar 18 eves es nem konnyu de szeretnivalo okos gyerek iq nagyon magas

Bunko parod ...hagyd ott a feneben a hid alatt is jobb mint ilyenel

2016. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!