Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Irjak neki vagy ne? Eritsem a temat ha irok vagy ne?

Figyelt kérdés
5 honaposak vagyunk a baratnommel.Ugyhozta a sors hogy masfel hete nem lattuk egymast.Tegnap felhivott es elmondta hogy neki nagyon rosszul esik de nem erzi a hianyomat, azt is mondja hogy szeret meg szakitani sem akar, de hogy nem tud mit kezdeni ezzel.Vasarnap tudunk majd talalkozni, addig azt mondta letisztazza magaba. Teljesen levagyok fagyva hogy most erre mit reagaljak.

2016. aug. 10. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pattintanám.
2016. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vasárnapig nem keresném, adj neki teret, hogy hiányolhasson. Ha így sem fog,akkor sajnos talán nem kellene eroltetni a dolgot.
2016. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj. De ezek után én se adok sok jövőt ennek
2016. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1,5 hét alatt sem hiányzol neki? :O Hát, ha én odavagyok valakiért, már egy nap is sok nélküle...
2016. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadok szombaton felhív, hogy átgondolta a dolgokat és szakít veled. Vasárnap elbúcsúzhatsz tőle ha szeretnél. Ne legyen igazam de ezt érzem.
2016. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!