Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy ez?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk a férjemmel. Jövőhónap 18án lesz az első évfordulónk. Rengeteget utazik. Hàzasság után jó ha együtt voltunk 5honapot, de ezt sem nagyon nevezném együttlétnek,mert csak este talkoztunk a munka után és minketten kidőltünk. A romantika és az idő a probléma számomra! Pasi az addig oké, de ne én szoljak màr hogy ott a virágos és még akkor se veszi a lapot. Ölelgetés csak akkor van ha" akar valamit ". Sokszor azt erzem szégyel! Esküvő előtt együtt mentünk a barátaihoz. Barátait egy évenm láttam és egy városbn lakunk. Külföldön volt és kintem a repülőtérre elé, mikor meglátott mutatta merre a " kiút" biccentett a fejével mintha egy londíner vagy sofőr lennék, majd csak taxi hátuljaban fogta meg a kezem és nézett egy pillanatig. Én meg visszafolytva a sírásomat bambultam ki az ablakon s közben darabokra hullottam, hogy egy hónap után mintha a kúrvája lennék csak akine éppen volt szabadideje kimenni elé, de csak óvatosan nehogy meglássanak vele. Majd itthon a 4fal között akart megölelni de ellöktem és a földre estem sírva...bármi problémám van bármit megosztanék vele,mindenre azt mondja nem probléma vagy ne aggódj. Van amikor meg sem hallgat. Most is már több mint egy hónapja elment, napi egyszer hív fél percre maximum. Én már az utolsó egy hétben sírva fekszek le, mert azt érzem nem birom ezt így már. Mondtam is neki ,de azt mondja legyek erős. De én nem így akarok élni!! De van egy probléma! Elkezdtem beszélgetni egy fiúval. Nem társkereső oldalon szedtük fel egymást és nem is a facebook. Nem is ez a lényeg hanem az, hogy 4napjbeszélünk és olyan mintha a másik felem lenne és ezer éve ismernénk egymást. Rengeteg a közös bennünk. Tudja, hogy van férjem. Tiszteletben is tartja. De kölcsönösen érzünk egymás iránt. Úgy érzem pont jókor jött, mert van mellettem valaki aki nem hagy gondolkozni, de ntudom ,hogy most ő csak a figyelem elterelés vagy azért hozta a sors mert valamire rákell döbbennem!?.


Ne haragudjatok hogy hosszú lett! De így a legérthetőbb! Köszönöm ha szántál időt arra hogy elolvasd és válaszolsz!

Ne haragudjatok a helyesírásért, de kisírt szemmel írtam.

És kérlek titeket a gúnyos, nem ide illő kommentekkel inkább kíméljetek és saját magatokat is!

Köszönöm!!



2016. aug. 10. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem kapsz meg otthon keresed másnál...

Nem tartom kizártnak, hogy a férjednek (is) van egy "külön élete".

Szerintem le kell ülni és átbeszélni az egészet, mert ez így rémálom lehet.

2016. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abszolút lehetetlen beszélni neki erről mert csak felháborodik, hogy nem bízok benne és csak féltékeny vagyok..de ez meg így nem megy nekem! Nem kérek sokat úgyérzem azzal ha arra kérem szeressen és tiszteljen...de feleségeként már nem kellene kérnem... Köszönöm a választ!!
2016. aug. 10. 11:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy szégyell? Mo oka lenne rá?
2016. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem neki való a kapcsolat, szomorú, hogy ilyen elvett feleségül, én a helyedben azonnal elválnék, nem a másik pasi miatt, hanem magam miatt, engem ne szégyelljen senki
2016. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem.próbáld meg sokszor nyomatékosan és vészjóslóan felhozni a doldog,hogy odafigyeljen. Szembesítsd vele,hogy mi az amit veszíthet,és ha erre sem kapja fel.a fejét és nem változik,akkor sajnos válás....
2016. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszokat!!

Azert gondolom hogy szegyel mert eskuvo elott nem sokat de kimozdultunk! Eskuvo napjantol valtozott! Azon a nagy napon olyan emberek jottek a lakasunkba akiket nem ismertem meg latasbol sem!nem volt nehez kitalalni ki a menyasszony de se szia se gratulacio! Ot unnepeltek bent a lakasban en meg a teraszon ultem egyedul aztan eltuntem de senkinek nem tunt fel. Baratnom jott velem ot kereste a parja hogy hol van s igy mentunk haza. Azert gondolom hogy szegyell, mert pajzsmiriggyel kuzdok, s rengeteget hiztam azmiatt hogy nem jo gyogyszer adagot kaptam. S talan zavarja. Ugyan nem mondta lehet csak kepzelodok. De elotte sem az 50 kg kategoria voltam. Felvetettem neki ezt a tegnap este es hogy nem szeretnem igy elni az eletem s megfordult a fejemben hogy jobb lesz kulon. Kezzel labbal kapaszkodott de szerintem csak ugy gondolja hogy szar idoszak es majd kiheverem! Nem hiszem hogy egyutt oregszunk meg!

Megegyszer koszonom a valaszokat!!

2016. aug. 10. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon fura, mert ha valaki ilyen élesen megváltozik, ott szerintem valami más is lehet a háttérben. Nem lehet, hogy van valakije?

Plusz esküvő előtt is ilyen durván bánt veled? Ha igen, miért mentél hozzá?

2016. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esküvő előtt semmi sem volt ami rosszra utalt volna...
2016. aug. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!