Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki esett még bele a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki esett még bele a kapcsolatok "3 éves törésébe"?

Figyelt kérdés
Miért pont 3 év mindig a vízválasztó?
2016. aug. 10. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az pont 36 hónap.
2016. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. A 7. évet szokták mondani,de mindkettő baromság szerintem. Bár tény, hogy 1-2 év együttélés kell szerintem, hogy el tudd dönteni tényleg összeilletek e. Talán ezért.
2016. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is a hét évet hallottam. Csak nálunk be is jött sajna... :-(
2016. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 2 meg 7 évekről hallottam. Vagy csak félrehallottam eleinte is a 7 évet (két-hét)?

Egyébként szerintem azért lehet így, mert egyrészt azt beszélik, a szerelem magától olyan 2 évig marad fenn (szerintem ez bullshit, de ki mivel takarózik), másrészt meg annyi idő alatt azért megismeri az ember annyira a párját, hogy eldönthesse, akar-e vele egy életet leélni vagy sem.

2016. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
pl én is. De a külső tényezők jobban befolyásolták nálunk a dolgokat mint azt magunk képesek lettünk volna. F/25
2016. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 éves törésről még az életbe nem hallottam.

7 éves van, na az nekem eddig kétszer is bejött :-(

pedig annak idején ökörségnek, amolyan hülye babonának tartottam, amikkel leginkább a nők szédítik magukat.

2016. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam már, és vannak is ilyen ismerőseim akik kb napra pontosan akkor szakítottak. Lehet hogy véletlen vagy az is lehet, hogy "3 év után elmúlik a szerelem" ahogy azt mondani szokás (bár már ezt is hallottam 2 évvel is, viszont még nem néztem utána az elvileg tudományos alapjainak).
2016. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nalam mindig a ket ev volt a valaszto.
2016. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok ezek..Mi is 7év után mentünk szét.De én voltam a hüje!! Úgy gondoltam a másiknak több esze van..De tévedtem.Igaz,mindenkiben van "hiba,"de a párom sem viselkedett úgy,hogy jobb legyen.Így alakult..
2016. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év után jött el exemmel szóvál lehet benne valami. 21/L
2016. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!