Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főnök - alkalmazott viszony?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnök - alkalmazott viszony? Újra vissza a régi helyre?

Figyelt kérdés

Öt hónapig dolgoztam egy cégnél, ahol kialakult a főnököm és köztem egy kapcsolat. Komolynak indult, voltunk kirándulni, sokszor töltöttük együtt a napjainkat stb. Csak aztán összejött újra az exével, aki szintén kolléga.


Én szakítottam vele, mondván, hogy nekem ez nem kell. Pár hét után összeveszett az exével és újra jelentkezett nálam, bocsánatot kért. Én viszont megmondtam neki, hogy nem tudok már bízni benne. Ez volt egy hónapja, azóta nem találkoztunk, de folyamatosan jelentkezik nálam.


Jelenleg munkanélküli vagyok. Ennél a bizonyos cégnél csak meghatározott időre volt szerződésem. Félretéve a magánéletet, nagyon kell a munka, imádtam ott dolgozni (NEM -csak- a főnököm végett), jó vot a fizetés. Felajánlotta a volt főnököm, hogy visszavennének állandó munkaviszonyra. Mikor rákérdeztem, hogy tényleg szeretne-e újra velem dolgozni, azt mondta igen.


Én úgy érzem, hogy még egy esélyt nem adnék neki. Viszont mindenki mondja, hogy ne menjek oda vissza dolgozni, mert akkor újra beleesek ugyanabba a hibába. A kollégák nem tudnak a kapcsolatunkról, mivel úgy beszéltük meg, hogy az elején még inkább titkoljuk, kerüljük a felesleges munkahelyi pletykákat.


Nem tudom mit tegyek. Kell a munka, kell a pénz. Sok helyen próbálkozok még, idáig sikertelenül. Vállaljam el a munkát, és meglátom hogy bírom? Elvégre bármikor ott hagyhatom. De a másik az, hogy még szeretem azt a férfit, rossz lenne újra látnom és ellenállni neki. Most úgy érzem bírnám, de ha ott vagyok abban a helyzetben, akkor nem tudom mit fogok tenni.


25/N


2016. aug. 10. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Vállald el a munkát.

Ha gond lesz, keresel mellette másikat, de addig is kapsz fizetést.


Idővel azt is látni fogod, mennyire komoly a főnököd szándéka. Még az is lehet, hogy érdemes adni egy új esélyt. Egy kicsit túráztasd, hivatkozz arra, hogy a munkád félted. Ha feladja, nem volt komoly.

2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért ilyen ribi a legtöbb huszonéves nő? sztem ne vállald el
2016. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Mekkora büdös ringyó vagy!
2016. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első köszönöm!

A többiektől érdekelne, hogy miért is írjátok ezt?

2016. aug. 10. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
büdös pénzéhes lotyó
2016. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pénzéhes r...c, amiért szeretne dolgozni és pénzt keresni (i?

Amúgy sztem vállald el, ha tudod magadról, hogy képes vagy nemet mondani... vagy ha nem vagy rá képes, akkor mérd fel, melyik a rosszabb verzió: ha esetleg újra szakítotok, és ott dolgozol, vagy ha munkanélküli vagy még egy ideig és még keresned kell, de nincs meg as kísértés.

2016. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Miért írjátok hogy ri.bamc?? Ha házas lett volna a főnök megérteném. De nem....Amikor összejött a másik csajjal, a kérdező befejezte vele. A mai világban legyen inkább munkanélküli? Mekkora tahók vagytok. Behalok.
2016. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, köszönöm szépen! Ha már száz százalékos lesz, hogy visszamehetek, akkor megyek. Mellette keresek más munkát, de addigis lesz fizetésem. És majd az idő megmutatja, hogy alakulnak a dolgok.


A főnököm nem házas, szimpatikusak voltunk egymásnak, sokáig húztuk is a dolgot, mivel nem akartunk munkahelyi pletykákat. Mikor már elmentem a cégtől, akkor lett komolyabb a kapcsolat, azután töltöttünk együtt sok időt. Később sajnos az exét választotta újra, én szétmentem vele. Most vissza akar. Én nem engedek. Ha ezért r.banc vagyok, esetleg pénzéhes, akkor sajnálom. Nem tudom miért baj, ha egy huszonéves kapcsolatot akar, nem csak szexet és pénzt... Lehet bennem van a hiba??

2016. aug. 11. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
az a baj kislányom hogy a huszonéves kapcsolatot akar a FŐNÖKÉVEL b.azdmeg!
2016. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!