Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom ok nélkül féltékeny....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ok nélkül féltékeny. Mit tegyek? (tortenet lent)

Figyelt kérdés
Feltekenykedni kezdezz parom, de eleg durvan. Sosem adtam neki ra okot. Ot szeretem es nem mast. Ezt el is mondtam neki. Meg baratnomre is feltekeny. Emiatt megrontotta a koztunk levo kapcsolatot is. Most kezdenek feloldodni a dolgok, de a legutobbi talalkozasunknal is felhivott telon, hogy mondjam el hol vagyunk mert ide jon hozzank. Nem ertem miert akart oda jonni, mikor kaveztunk es beszelgettunk es ha ö ott van sosem kapcsolodik be a beszelgetesbe. Kinosan csendben van. Valamint tudtomra adta, hogy nem szeretne, ha egy ferfival is tarsalognek. Mar szinte mindenkit elűzött mellolem. Olyan emberek is, akivel tobb eve ismerosok vagyunk. Tobbszor tartottam neki hegyibeszedet, hogy nem igy kell banni a masik fellel, valamint nem igy kell megtartani valakit, mert mar teljesen elvadit magatol. Nem tarhat burokban.En tenyleg szeretem es meg akarom oldani ezt, ezen kivul semmi gondunk nincs, de epp eleg ez. Egyik legrosszabb, mikor folyamatosan a sajat becsuletessegemert kell kiallnom. Mondtam neki, ha nem bizik bennem az regen rossz. De folyton hajtogatja, hogy semmi ilyesmi nincs. De mondom neki, hogy akkor mi? Es nem tudja vagy nem akarja megvalaszolni. Ha kettesben vagyunk, akkor nincs gondunk.

2016. aug. 10. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj bele, hogy ő sose fog megváltozni.


Két esetben ilyen egy pasi: egy-két nő már megcsalta, és az egész nemben nem fog bízni többé az életben. Rajtad csattan az ostor, és mondhatsz amit akarsz, neki élete végig az lesz a meglátása, hogy "minden nő hűtlen ri.banc". Még te is.


A másik eset, hogy magából indul ki. Vagyis ha neki lenne rá lehetősége, az első adandó alkalommal becsempészné a lompost minden nőnek, akivel csak összefut. És ebből indul ki.


Egyik esetben sem függ tőled, vagy a viselkedésedtől, hogy mennyire féltékeny, vagy milyen jeleneteket fog még miatta rendezni.


Belenyugszol, hogy ilyen, és próbálod úgy tekinteni, mint a bizonyítékot, hogy nem akar elveszteni.


Beelegelsz, és otthagyod. Ebben az esetben meg fogod kapni minden lehetséges formában, hogy mekkora ribi vagy, és biztos van valakid. Ha két éven belül bárkivel összejössz, akkor őt miatta dobtad, és kész.


A harmadik lehetőség, hogy adsz neki okot, hogy féltékeny legyen, legalább nem fog bántani ok nélkül. Ebben az esetben könyveld el, hogy jobb napokon még egy-két pofon is befigyelhet, vagy egy komolyabb verés.


A helyedben a második lehetőségre szavaznék, és egyszer még elviselném a féltékenységi jelenetet, és tojnék rá, hogy mit gondol róla ma továbbiakban.

Így nem lehet ezt sokáig bírni, tönkre fogsz menni idegileg teljesen, és látod, mindegy mit csinálsz, akkor se fogsz megfelelni, csak a bántást kapod.

2016. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó a hozzáállásod. Nem szabad elfogadnod, hogy igaza van, ki kell tartanod amellett, hogy nem adsz okot rá, hogy féltékenykedjen és nem tartozol elszámolással neki. Határozottan tudatnod kell vele, hogy a kapcsolat nem fog úgy működni, hogy mindenkitől eltil és mindenkit elüldöz mellőled, és folyamatosan ellenőrzés alatt tart. Találja ki és mondja el, hogy pontosan mi a problémája, kire és miért féltékeny, aztán a te segítségeddel lépjen túl rajta. De ez így nem fog működni.
2016. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Koszonom szepen a valaszt! Bennem is hasonlo dologok fogalmazodtak meg.

Es valoban mindketten serulten leptunk ki az elozo kapcsolatunkbol, de en adtam neki eselyt, ő meg ezek szerint nekem nem. Pedig 100x atragtam vele ezt a temat is, es tagad... allitja, hogy bizik, szeret, adott eselyt es hogy nem akar elvesziteni... Mondtam neki, hogy attol mert szeret nem azt jelenti hogy akar mit megszabhat nekem. Mondtam, hogy nem vagyok elveszett kislany eltudok kuldeni egy tolakodo szemelyt nelkule is. Ha eddig ment, akkor ezutan is menni fog. Valamint a megcsalashoz 2 ember kell es szerintem eleg egyertelmu, hogy eszemagaban sincs megcsalni.

2016. aug. 10. 16:05
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Koszonom Neked is a valaszt!

Kitartok az igazam mellett!

Es azaz erdekes, hogy mikor vitazunk errol, akkor hirtelen bevagja, hogy most a baratnom miatt vagyok ilyen vele?? Inkabb a baratnom mint ő? Es akkor mondom, neki hogy nem veszi eszre, hogy kotekszik es tuldramazza az egeszet? Hol ott gond a lathataron sincs. Ahh hihetetlen... egy inteligens ember es igy elmegy az esze....

2016. aug. 10. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:

húúú


én mindig elmondom előre h nem tűröm el a féltékenységet

ha az lesz otthagyom

nem a tulajdona vagyok h birtokolni akarjon

és ha meg akarom csalni akkor simán megoldom h megtehessem

persze soha nem csaltam meg egy pasimat sem

de nekem kellet a tudat h nem fog feleslegesen féltékenykedni és ezzel tönkre vágni mindent

spha nem engedtem a baráti körömből

ha akkor hívott kinyomtam vagy írtam egy sms-t h majd beszélünk

vissza fele ugyan ez volt

ha haverozott csak vész esetben írtam neki


amit tanácsolni tudok h ne hagyd magad

a féltékenységével be fog zárni és lelkileg fog terrorba tartani

ha nem bízik benned úgy h nem adsz rá okot akkor vagy keményen helyre teszed vagy otthagyod

egy lelki nyomorék téged is azzá tesz idővel


személy szerint én ezt a viselkedést ignorálnám

vagyis simán elmennék barátnőzni és NEM venném fel a telefont neki

tartanám a kapcsolatot a barátaimmal és LENNE magánéletem

ha utána veszekedni akar akkor simán megmondanám neki h ezzel nálam nem ér el semmit sem

és tényleg csinálj is úgy

2016. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 koszonom a valaszt! Ezt majd alkalmazom!
2016. aug. 10. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Az exem Ugyanilyen volt...ezért is lett belőle ex.Egy embert nem lehet ketrecbe zárni.Ugyanolyan joga van más emberek társaságához mindenkinek, mint a párjának.Ha Ennyire bizalmatlan valaki, nem alkalmas párkapcsolatra.
2016. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt csinálta az én exem is. Nálunk gyerek is van, mégis elhagytam emiatt, mikor a féltékenysége már agresszivitást is kiváltott belőle.

Már két éve külön élünk, a gyerek miatt tarjuk a kapcsolatot, mégis mai napig bele akar magyarázni az életembe, holott neki már másfél éve más van és amúgy sem lenne köze hozzá.

Én azt mondom neked, hogy az ilyen emberek nem változnak, elég komoly önértékelési problémáik vannak. Addig szállj ki ebből a kapcsolatból, amíg mégjobban el nem kötelezed magad felé, mert akkor ott teljesen véged.

2016. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fru_ ***** válasza:

Agresszív, birtokló ember, te meg már elvesztetted az önállóságodat:

"Mar szinte mindenkit elűzött mellolem. Olyan emberek is, akivel tobb eve ismerosok vagyunk."


Értem, hogy szereted, meg stb, de ez egyszerűen a régi ismerősök elárulása, erre nem gondolsz?



"Tobbszor tartottam neki hegyibeszedet,"


És milyen eredményeket tudnál felsorolni?


"Nem tarhat burokban." - de már majdhogynem ott tart.

Hogy mit hajtogat, az nem annyira érdekes. Hogy mit tesz....

2016. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm a választ!!

#8 Köszönöm a választ!! Sajnálom, hogy így jártatok, főleg, hogy a gyermek miatt sem volt képes modorálni magát!

2016. aug. 11. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!