Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kapcsolatomban nem kapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolatomban nem kapom meg azt, amire vágyom?

Figyelt kérdés

Sok problémánk van, tulajdonképpen erre fél éve jöttem rá (2 éve vagyunk együtt), mikor eltűnt a rózsaszín köd.


Szeretem, tisztelem mint embert, és tudom hogy ő nagyon szerelmes belém. Én már nem tudom azt mondani, hogy szerelmes vagyok belé. Hazudok ezért magammak is minden egyes nap, hogy szerelmes vagyok belé, de nem.. próbálom újraéleszteni a szerelmet, megmenteni a kapcsolatunkat, de úgy érzem nem megy.


Mindegy hogy milyen problémáink vannak, a lényeg az, hogy ő nem tudja kielégíteni az igényeimet... (Én az övéit igen) Teljesen más beállítottságú ember, nem vagyunk egy hullámhosszon, ezt látom és érzem is mostmár. Ennek ellenére szeretem, és NEM AKAROM MEGBÁNTANI egyáltalán, ő velem tervezi a jövőjét, mindent eltervezett.. De én már sajnos nem :( Nagyon jószívű, szerethető ember egyébként, de már nem vagyok belé szerelmes. Kiölte belőlem az "érzést" a nemtörődömségével.


Mindig beszélünk a problémáinkról, mondtam neki hogy mire lenne szükségem, hogy kicsit változzon, pár napig megfogadja amit kérek, utána visszaáll a régi rend és mintha mi sem lett volna, ugyanúgy vagyunk mint azelőtt. Màr ő is, meg már én is unom ezeket a beszélgetéseket, hogy őszinte legyek., Egyébként mostanság mindig mondja hogy "miért kell megint a rossz dolgokról beszélni meg veszekedni állandóan?" De hát igy hogy adjam tudtára, ami fáj??? Komolyan az lenne a jobb, ha sohasem mondanám el neki azt ami rosszul esik, csak minden egyes nap jópofát vágnék és szépen őrlődnék magamban, míg egyszer csak elegem lesz és szakítok?? Na az lenne neki a váratlan villámcsapás! De tényleg.. Így jobb lenne..? :O ő azt hinné minden rendben van, én meg egyszercsak szakítok. Biztos nagyon örülne ennek a hirtelen bejelentett dolognak, és még akkor én lennék a legnagyobb r...ncnak kikiáltva.


Én, őszintém szólva fokozatosan kiszerettem belőle fél év alatt.


Belefáradtam kicsit.. Mit tegyek szerintetek? :( NEM szeretném megbántani, nagyon jó ember, de ez nem jó így, nem vagyok már boldog mellette.


20/N


2016. aug. 10. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... én azt mondom, hogy szerintem nem kéne melegíteni feleslegen a káposztát, de te tudod.
2016. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azzal csapod őt be a legjobban, ha úgy maradsz mellette, h nem vagy belé szerelmes és ezzel is bántod meg őt a legjobban! Hidd el! Neked milyen érzés lenne ha valaki csak szánalomból nem szakítana? Mert kb. te most ezt teszed! Ahelyett, h adnál esélyt neki a boldogságra (és persze magadnak is) inkább hazudsz még önmagadnak is. Ha tényleg szerelmes voltál, akkor őszintének is kell lenned!

Személy szerint én nem tudnék úgy lenni valaki mellett, h nem vagyok szerelmes, pláne ennyi idősen mint te. Az időt vesztegetitek egymásra feleslegesen. Nem tudod a tüzet feléleszteni... Nem elég? Akkor nem értem, h mire vársz...

2016. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fru_ ***** válasza:

Az elég ritka, hogy valaki 18 évesen találja meg az igazit.

Ő "viselkedett" másfél évig, de valójában ilyen.

Jó ember, nem akarod megbántani - de hát erre szánni az egész életedet?

Meg fog bántódni, de hát téged is folyton megbánt.

Minél hamarabb, annál jobb, a szíved már döntött.

2016. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanebben a helyzetben vagyok. Csak en 27 vagyok, párom 31.

Nagyon nehéz, mert en sem szeretnem megbántani, de mar nem vagyok mellette boldog egyáltalán. Borzasztóan össze is vesztünk, 3 napja nem szól hozzam, tipikus problémamegoldás: lelépett. Igy nem tudom hogy fogjuk megbeszélni.

En azt untam meg, hogy alig mentünk valahova, alig volt program, vele unatkoztam, mindig minden programot en találtam ki. Ő sokat jatszik a számítógépen, es nagyon kényelmes lett. Aztán most meg hogy borult a bili, ő van a legjobban megsértődve, mert mostmár fáj az igazság.

En biztos nem fogok neki könyörögni.

2016. aug. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!