Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlen jelöltem be, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen jelöltem be, a párom meg kiakadt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik bevásárlóközpont McDonald's-ében étkeztünk.

A kasszás fiú már nagyon régóta sasolt engem, amit a párom is észre vett. Pont abban a kasszában álltunk, a srác meg elkezdett poénkodni a párommal, aki vevő volt rá, hülyültek. A srác bemutatkozott, és a párom is, de itt a bibi: poénkodtak, és a párom azt hitte, hogy a srác "neve" a poén része(valami mérettel poénkodtak, és a srác úgy mutatkozott be, hogy Nagy István). :D

Haza mentünk, és én rákerestem facebookon, de csak azért, mert kiváncsi voltam, hogy tényleg az-e a neve, vagy csak én nem értettem a poént, mert én nem nevettem velük.

Másnap jelzi a telefonom, hogy "Nagy István" elfogadta a felkérésemet, és rám is írt. Mondanom sem kell, tényleg nem jelöltem be, valószínűleg elnyomtam valamit, mire a párom kiakadt, hogy én mit flörtölök a sráccal. Bocsánatot kértem a páromtól, és a srácnak is megmondtam, hogy véletlen jelöltem be, de ez így nagyon gáz.

Tudom, hihetetlennek hangzik, és a párom is azt hiszi, hogy itt hazudozok mindenfélét...de hát hogy tudnám bebizonyítani? Olyan rosszul érzem magamat.


2016. aug. 11. 12:11
 1/10 Gotland ***** válasza:
67%

Sehogy.

Maximum töröld az ismerőseid közül és kérd te a párod, hogy ne menjetek abba a bevásárlóközpontba és mekibe máskor, mert nem szeretnéd, ha aggódnia kellene. - és majd elmúlik a féltékenysége.

2016. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cukilányka 0.0 ***** válasza:
8%

:D


Én is hazudtam már hasonlót, szerintem zsarold be érzelmileg, hogy ha nem tud bízni benned, akkor nem szeret!


20L

2016. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gotland ***** válasza:
91%

ma 12:18


Van rá egy ezresem, hogy se nem nő, se nem 20 éves vagy.

2016. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De én nem hazudok, véletlen történt. Telefonon szoktam facebookozni, és nem kezelem valami profin, amiért a párom mindig kinevet.

Lehet akkor megmondom neki, hogy ne menjünk oda többet. :)

2016. aug. 11. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért tudod milyen szinten akadnék ki ha azon problémázna a párom hogy kit jelölök be facebookon és kit nem? A durva hogy ezért még neked van lelkiismeret furdalásod, b+ nem egy társkeresőre regeltél...
2016. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gotland ***** válasza:

ma 13:02


Ez is totál jogos. - Viszont a srácot is meglehet érteni, ha hétről hétre bámulta a barátnőjét az alkalmazott, és egyszer csak azt látja, hogy a barátnője bejelölte a srácot. (Tudom, hogy véletlen, de ezt ő nem tudja.)

2016. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os, de ezen mit kell megérteni?


Ennyire számít egy facebookos bejelölés, aztán meg jön az hogy úristen lájkolt egy képet a másik.

Kapcsolatról beszélünk, bizalomról. Nekem nőként egyáltalán nem merülne fel hogy ez bármilyen féltékenységre is okot adna ha a párom egy ilyen szituban bejelölné tök mindegy véletlen vagy direkt a mekis eladó csajt.

Egyáltalán miért számít ez bármit is ha velem van, bízom benne?

2016. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5# miért szerinted normális hogy bámulja a csajod a kasszás fiú, otthon meg bejelöli?
2016. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gotland ***** válasza:

ma 14:37


Na de azért már a második válaszodban túloztál kicsit.

Ha a kasszás emberke például nő lenne, és te azt látnád, hogy a párodra rákacsint, vagy folyamatosan bámulja minden alkalommal, amint beültök oda, ezek után pedig azt vennéd észre, hogy pont azt a kasszás lányt bejelölte a barátod, akkor nem szólnál semmit? - Mert ha nem, akkor te aztán egy totál higgadt emberke vagy. :)

2016. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es inkább naiv, és hülye. Az más ha a sarki kisboltban ahova mindennap járunk bejelöli az eladót, mert ismeri már látásból. Na de azért ez kicsit más.
2016. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!