Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a kérdést inkább ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kérdést inkább ide írom, mert van egy dolog, ami miatt ide kell írnom a kérdésemet. Anyám azt találta ki, hogy ha veszek egy saját lakást, akkor hozzám fog költözni Ebben a helyzetben mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy ha lesz egy lakásom, akkor ő is velem fog lakni.

Ezzel az a gond, hogy pont emiatt akarok elmenni.

Nem rég vált el apámmal, mert neki semmi nem jó

Apám néha meglatogat minket, de este rajtam van a fejhallgató és így is hallom, hogy szexelnek. (emiatt tettem ide a kérdésemet.)

Anyámra visszatérve: mindig parancsol, ugráltat, ha egy kicsit pihenek, akkor ezért fog veszekedni, stb...

Arról nem is beszélve, hogy ha nem az én hibám, mert nincs kenyér, mert pl. délután zárva van a bolt, akkor is engem állít elő.

Az is megnehezíti a helyzetet, hogy most nem vagyunk valami jól (pénzügyek), ezért is tettem fel a kérdést, hogy ilyenkor mit lehet tenni

De mndenképp el akarok menni, mert egyszerűen én ezt nem bírom.

Van egy testvérem, aki mindent megeszik, és anyám engem hibáztat.

Ilyenkor dönthetek úgy hogy ott hagyam őket, mert ha én velük élem le az életemet, akkor sírba fogunk menni.

Ebben a helyzetnben mit tudok tenni?

Köszönöm a választ előre is!



2016. aug. 11. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy nem fog veled élni, mert el akarod vágni a köldökzsinórt.


Hány éves vagy?

2016. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értem a kérdésedet.

Összecuccolsz, albérlet, zárcsere(ha kell segítek) és kész is a szabad élet.

2016. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, úgysem fog veled menni, fog egy darabig nyaggatni, de idővel megszokja majd.
2016. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közlöd vele, hogy neked más terveid vannak, te nélküle szeretnél élni. Ha van elég pénzed, máris leléphetsz.
2016. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első körben menj albérletbe.

Sőt, menj olyan albérletbe, ahol kb. veled egyidős lakótársak vannak. Onnan aztán már tudsz továbbköltözni, bárhova bármikor.

2016. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És hogy tervezte, rajtad csimpaszkodik, amíg bemész az ajtón? Mert ha nem, én még azt se mondanám meg, hogy hova költözök. Az ilyen szülő borzalmas, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. Másfelől azt se értem, hogy ha jelenleg is lakik valahol, akkor mi a retekért akarna veled menni?
2016. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van annak most realitása, hogy te lakást veszel?

Mert amíg ez nem történik meg, addig nem is téma.

Ha meg eljön a pillanat, akkor közlöd, hogy ezt te nem akarod, de talán addigra már ő sem.

A helyzetedben meg ha annyira mennék mint te, akkor becuccolnék egy társbérletbe, ahova úgyse jönne. Ott ellennék pár évig, és ha onnan veszel lakást, az máshogy veszi már ki magát, illetve lehetne azt is mondanod, hogy XY-nal veszel közösen, és ő is beleadott pénzt.

Sok lehetőség adott akkor, amikor már van hova menned, csak az a kérdés, hova mennél szívesen? Vannak társbérletek, több egyetemista együtt, oda is betársulhatsz.

2016. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem eszik olyan forrón, kérdező. Pedig milyen jó lenne, ha most meg ő hallgatná esténként, amikor szexelsz valakivel. :-))
2016. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán elköltözöl és nem engeded be... ennyi.

Attól hogy van egy kocsid és az anyád elviszi ugyan úgy feljelentheted hogy ellopta...

Ami a tiéd és a te neveden van az max a te engedélyeddel használható:)

2016. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Nem kell tudnia a lakcímedet...Ennyi.
2016. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!