Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok és a párom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maja0309 kérdése:

Terhes vagyok és a párom el akar hagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem! Múlt héten derült ki, hogy terhes vagyok, de a párommal akadtak konfliktusok, de úgy éreztem tudunk együtt élni, hiába össze akart pakolni valahogy mégis tudtam hatni rá.most nem tudom mit csináljak nagyon kétségbe vagyok esve. Amúgy nagyon szereti a gyerekeket, de azt mondta, hogy ürességet érez. Hogyan tudnám vissza hódítani? Én nagyon szeretem! Volt egy vetélésem is ezelőtt, és nem bírnám ki, ha lenne valami baja a picinek, nélküle nem tudom elképzelni az életem. Ma este azt mondta, hogy beszélünk,ha hazajött a munkából.de rettegek, hogy elhagy!

Köszönöm szépen a válaszokat!



#terhesség #félelem #Elhagy a párom
2016. aug. 11. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A terhességed előtt is el akart hagyni, vagy csak utána?
2016. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de ha semmit nem éreztem akkor ott megtekintheti sokat nem tudsz tenni.


Mióta ilyen? Mert ez az érzés nem hopp itt egy gyerek és kialakul.

Szerintem inkább menekül a felelősség, a SAJÁt gyermek ténye elől.


Ő akart gyereket?

Beszélgettek valaha a közös jövőről? Hogy képzelte el?

Változtál-e változott-e valamilyen tulajdonságotok?

Hogyan változott a kapcsolatotok?

2016. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Ezt csak TE tudod rendezni vele meg kell beszélnetek erre nem nagyon lehet tanácsot adni meg kell beszélni hogy ha elhagy akkor mi hogy lesz mennyi időt tölthet a picivel megtartjátok a baráti kapcsolatot vagy csak a muszály kapcsolatot stb...

Ha meg együtt maradtok akkor azokat a dolgokat ennyi

2016. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a semmit nem érez, ott sokat nem lehet segíteni. Így hangzik helyesen az első mondat.
2016. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha megszülöd, akkor te el tudod tartani? Egy gyerek nem marad pici baba, azt fel is kell nevelni. A gyerektartás, (ha vállalja a gyereket) családipótlék nem lesz elég.

Beszéljétek meg és azután a gyerek érdekeit nézve dönts.

2016. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

most le lehet pontozni, de én nem tartanám meg a helyedben a gyereket. a vakvilágba szülni úgy,hogy apuka már az elejétől nincs melletted.. hát eléggé nehéz lenne neked is és a gyereknek is.

ha már korábban is voltak gondok,akkor azt sem mondhatjuk,hogy a gyerek miatt hagy el. csak gondolom nem akar ő lenni a szemét,hogyha a terhesség közepén hagy ott. így is szemétség,amit csinál. de inkább most, amíg még el tudod vetetni.

szóval ha meg is tartod,számíts rá,hogy apuka nélkül kell majd helyt állnod. ez anyagilag és minden módon nehéz lesz.

2016. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy 2 hónapja tart ez nála, de tudni kell, hogy a munkahelyén egy csaj kikezdett vele, konkrétan nem tudom mi történt, ő csak annyit mondott hogy megcsókolta, de hárította a közeledését. Megbeszéltük és utána eltört belőlem a féltékenység, mikor mindketten akkor dolgoztak, de bocsánatot kértem, és mikor Megbeszéltük akkor folytattuk a kapcsolatot, most meg hogy bejelentettem a terhességet,el akar hagyni.
2016. aug. 11. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mással akar lenni. Lehet, hogy több van azzal a másik nővel, nemcsak egy csók volt.

Most a gyerektől megijedt, mert nem akarja örökre hozzád láncolni magát.

2016. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd elmenni, jobban jársz. Szinte biztos, hogy nem nevelnétek együtt fel a gyereket, ha ki is sírnál most még pár hónapot/évet tőle. Jobb elébe menni a dolgoknak.
2016. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Terveztétek a gyereket? Valószínűleg megijedt a felelősségtől, főleg, ha ő nem is akarta. Hagyd elmenni, ha szeret, vissza fog találni. Ha nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor is otthagy.
2016. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!