Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsertodnetek? Jogosan haborodom fel ezen vagy masoknal is elofordul ilyesmi?

Figyelt kérdés

A parommal egyutt elunk.

De sokszor van mostanaban olyan hogy pl. A munkbeosztasat utolag tudom meg. PerszebO aztvallitja hogy igenis mondta nekem hogy valtozott a beo.ja. en viszont tudom hogy most hallok rola eloszor.


Olykor szonbatonkent is dolgoznia kell. Persze +muszakpotlekert.

Es most beszltunkbtelon es mondom a hetvegi program tervemet. Erre most meseli nekem hogy jaaaa I szombaton dolgozik d.u. 14ig.

Mondom errol nem tudtam.

O allitja hogy pedig mondta.


Bizton tudom hogy nem meselte mert mar volt szo a hetvegerol a munkajarol viszont nem.


Nagyon sert es bant hogy egyutt elunk es olykor "elfelejt" ilyet megemliteni.


Mennyire nornalis es miert lehet ez???


2016. aug. 11. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Legtöbb melóhelyen sajnos elég random a beosztás. "Te bekéne gyünni mer a Repkás Pestának inflújenzája van"
2016. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Es miert allitja meg ennek tetejeben hogy O bizony mondta nekem amikor tudom hogy NEM.


NEMszokott hazudni. Sose kaptam fullentesen.

Meg ez sztem most nem egy hazugsagra valo tema..szoval ertelme se lenne kamuznia benne...


De nem ertem hogy ha egyutt lakunk es napi azinten beszelgetunk akkor hogy leget egy ilyet NEM elmondani?

2016. aug. 11. 17:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Nincs papír alapú beosztása? Akkor csinálni kéne egyet, kirakni a falra, és asszem mindenhol alap az, hogy jelölgeti rajta a változásokat.

Persze van olyan pár, ahol ez nem működik, és nem véletlenül.

2016. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haat azert az ugyeleti rendet tudni szokta hetekkel elotte. Vagy minimum 1 hettek korabban
2016. aug. 11. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Manapság amúgy mindenki mindenen "felháborodik". Kezdem ezt a szót a "demokrácia" meg a "barátság" szó szintjén kezelni, amivel mindenki dobálózik, emiatt kezdi érvényét veszteni.
2016. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én arra céloztam igazából, hogy a beosztását kirakni falra, hűtőre, fiókba, mindegy hova, és jelölje a változást, te pedig nézd meg, mielőtt szervezel.
2016. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy a hét elején írja le egy táblázatba azt a heti beosztását.


Az meg érdekes, hogy nem hiszi el neked, hogy ő tényleg nem mondta a változást. Akkor miért szerveznél arra az időpontra programot, ehhez hülyének kéne lenni... Hülyének néz...?


Szóval írasd le vele előre, hogy tisztázódjon a dolog.

2016. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennyire kell a pénz, hogy direkt beosztja magát hétvégére? Vagy nem szeret veled lenni és így bújik ki a programok alól, vagy harmadik lehetőség, hogy nem dolgozni megy.
2016. aug. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tipikus ember. Neki mindigg jol jon a penz.

Ha nem szeret velem lenni nemtudom minek el velem akkor...

Az meg tuti h dolgozni megy mert siman bemehetek hozza barmikor. Es az osszes kollegajat ismerem.

2016. aug. 11. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Nő vagy vagy férfi? Régóta vagytok együtt?

Az én férjemnek van munkabeosztása hónapra előre, de ő is helyettesít sokat hétvégén.

De azért nem gondolom, hogy direkt csinálja.

Persze jó lenne ilyenkor beszélgetni olyannal aki hasonló cipőben jár, mert a barárokkal ezt nem vitatom meg én sem.

De például itt inkább kapcsolstot keresnek az emberek.

Szóval nem hiszem, hogy elege van belőled a párodnak csak így jött össze neki.

2016. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!