Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párom külföldre akar menni? Kitartanátok, vagy szünetet tartanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy elbizonytalanodtam, meginogtam, rossz érzéseim támadtak. A párommal már 1 éve együtt vagyok és jól megvagyunk, szeretjük egymást. Viszont szeretne a távolkeletre menni tanulni és most nagy eséllyel elnyer egy ösztöndíjat, amivel 2 évig nem látnánk egymást, mert 250ezer egy repjegy oda-vissza. Én nem szeretném Őt korlátozni, mert neki kell eldöntenie, hogy mi a fontos.

Viszont nekem nagyon hiányozna és úgy érzem, hogy én annyira nem hiányoznék neki annyira.



2016. aug. 11. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig annak nehezebb, aki otthon marad. Semmit nem tudsz tenni, engedned kell, hogy menjen, lehet ilyen egyszer adódik neki az életben...
2016. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan szünetet tartanék inkább.
2016. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két év nagyon hosszú, és nagy a világ, benne sok lehetőséggel. Miért kéne bármit is kihagyni, amire az ember vágyik is? Az, hogy 1 éve együtt vagytok, nem jelent sokat, illetve majd eldől, hogy mennyit. Nem kell szakítani és nagyjelenetezni, majd az élet eldönti, hogy alakuljon a kapcsolat. Nem kell ígérni és fogadkozni, akkor alakul minden egészségesebben tovább. Hiányozna, persze, majd eltelik ez az idő, szándékosan nem kell keresni más partnert. Ha meg jön más, hát jön, akkor ez az út.
2016. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Haha, hát ha a te párod akar külföldre menni, semmit se tennék. Ha az enyém akarna itthagyni, szünetet kérnék ami a párkapcsolatot illeti, de tartanám a kapcsolatot. Aztán majd elválik.

Rosszul ragoztad a kérdést.

2016. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, elírtam a kérdésben egy szót, mert eredetileg nem így akartam megfogalmazni...
2016. aug. 11. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, szerintem nem bírná ki a kapcsolat.

Nem vagyok erre felkészülve.

2016. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velemennék.
2016. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Én kibírnám, de amint hazatérne szájonvágnám, amiért elment, aztán lenne mit bepótolni. Érted. :D
2016. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Párommal 6 éve vagyunk együtt, 2 éve külföldön él, dolgozik. Mivel a repjegy oda-vissza 300k+ van, csak évente egyszer tudok kimenni hozzá. Én úgy érzem ez a távkapcsolat csak jót tett nekünk, sokkal jobban kötődünk egymáshoz. :)
2016. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köztünk 1000 km a távolság kb., kéthavonta tallákoztunk, néha sűrűbben... ez van.


A te helyzetedben én szakítanék, mert 2 év piszok sok idő, és nem akarok addig pártában" élni, hogy aztán bármi is legyen a vége.


Nem, akkor engedjük el egymást - bármennyire fáj is -, és éljük az életünket szabadon.

2016. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!