Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy párommal a szürke hétköznapokon szinte alig veszekszünk, a nyaralást meg szinte végigveszekedtük?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, tudom nem sok idő, de én úgy érzem ő a nagy Ő, es szerintem én is neki.Nem lakunk együtt,csak hétvégente vagyunk együtt, es minden jol működik, csak neha neha összeveszunk de semmi komoly.....Elmentünk kirándulni, es minden nap többször is összevesztünk azon hogy mit együnk, hol strandoljunk, hova menjünk, szinte mindenen. Ez normális vagy ez lehet annak a jele hogy nem tudunk egyutt élni es nem o az igazi ? Tapasztalatok ?

Köszönöm a válaszokat


2016. aug. 11. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz. Ilyenkor kellene a legjobban élvezni az együtt töltött időt.
2016. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alapján, amiken összevesztek, ez inkább annak a jele hogy képtelenek vagytok alkalmazkodni egymáshoz. Bőven lehet amiatt, hogy hétközben nem találkoztok, mindenki csinálhatja a maga dolgát, így ez a szituáció fura nektek. A kapcsolat abszolút menthető innen, csak felejtsd el ezt a gyerekes mentalitást, hogy a nagy Ő-vel majd minden magától megy - mint minden kapcsolaton, ezen is dolgozni kell. Kezdhetnétek azzal, hogy visszavesztek az egotokból, és mondjuk felváltva választotok programot.
2016. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van akinek stressz helyzet a nyaralás. Kikerül a megszokott környezetből. Tudni kéne, hogy ki indukálja ezeket a veszekedéseket, meg mi az oka neki. Sok empátiával és megértéssel, toleranciával biztos lehet segíteni.

Lehet előre el kéne terveznetek pár dolgot, azokat megcsinálni a nyaraláson, a többi időben meg csak úgy lógni meg sodródni.


De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem illetek össze.

2016. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjam azt örülj neki:) A párom, néha majdnem sír, hogy velem nem lehet egy jót veszekedni. Azért, ezek, hogy apróságokon össze kaptok, nagyon azt vetíti előre, hogy együtt élve nem egy csendes pár lesztek. A veszekedés helyett, inkább megbeszélni kéne. El nem tudom képzelni, kaján mit lehet veszekedni? Mindenki azt eszik, amit szeretne. Nem tanultatok még meg együtt élni. Külön élve, mindketten eldöntitek mit akartok, hová akartok menni. Együtt élve ezeket már közösen kell eldönteni, megbeszélni. Egyszerűen mondva, össze csiszolódni.
2016. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat szerintem egyuttelesre keptelenek lesztek...
2016. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nem őrölnek a hétköznapok, ezért ráértek a f asz ságokkal foglalkozni :-)

Másrészt, egy dolog a szerelem és egy teljesen más dolog a működő párkapcsolat. Szerintem össze kéne költöznötök rendesen, hogy ha nem megy, akkor ne húzzátok egymás idejét.

2016. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. A nyaraláson jól kéne érezni magatokat, kikapcsolódni. Persze van még rá esély, hogy összecsiszolódjatok, de szerintem nem sok. Valószínűleg a hétköznapokon is mindenen összevésznétek. Mindenesetre ki kell próbálni, habnem tudtok együtt élni akkor engedjétek el egymást.
2016. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lakva ismerkszik az ember, ami ezek szerint nalatok majd gazos lesz...
2016. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!