Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
A barátommal (23) 2 éve vagyunk együtt, a legnagyobb szerelemben és harmóniában, egyetlen apró dolgot leszámítva: képtelenség rávenni, hogy bulizni menjünk, annak ellenére, hogy a kertipartikhoz, barátokkal eltöltött hétvégékhez mindig van kedve. Az elmúlt 2 év alatt kétszer (!!!) buliztunk, ahol nagyon jól érezte magát. A barátnőimmel mostanában nem megyek, mert nem szeretném hogy konfliktus legyen belőle. Rendben van ez így?

2016. aug. 11. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha én azt mondom, hogy rendben van, akkor hagyod a témát?


Lehet, hogy a párodnak az összeülős sörözős grillezős party a kedvence, ahol mindenki lazul

Mivel te nem írtad a sajátodét, így gondolom diszkó, zp, házibuli és társai, vagy túl sok lányt viszel, és őt frusztrálja, hogy nem tud haverral odébbállni vagy bármi.


Én nőként is jobban érzem magam grillezős partyn..

2016. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Nőként én is 😁 #1. voltam
2016. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretem az ilyen grillezős estéket és nem, nem diszkó, zp és társai... Én természetesen a barátnőimet sem akasztom a nyakàba, az ilyen estéken általában az ő barátaival, haverjaival vagyunk, ami engem nem is zavar. Egészen egyszerűen néha jól esne 'csak úgy' beülni valahova a városban, vagy elindulni különösebb szervezés nélkül...
2016. aug. 12. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet még kertipartikra és barátos hétvégékre sem lehet rávenni. Bulizni egyszer sem voltunk. Irigyellek :(
2016. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem rendben lenne, mivel jobban szeretem a kerti parit, és otthon összejönni a barátokkal. De neked ettől nem lesz jobb, ha százan leírjuk se. Ne. tudom ez hosszú távon, hogy működik ha ennyire mások az igényeitek.
2016. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fogalmaztál valami pontosan, mert a kérdés és a későbbi kommented nekem tök mást jelent.
2016. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!