Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a szüleim ne irányítsanak ennyire?

Figyelt kérdés

17 éves félig arab lány vagyok. Anyukám magyar, apa hithű Jordániai muszlim. Ő ideköltözött Magyarországra és így találkoztak anyával. A probléma az, hogy nem csinálhatok kb semmit, ritkán mehetek el bulizni a barátaimmal, meg van szabva az is, hogy mikor és mit nézhetek meg az interneten. Azért tudok most itt írni, mert ők már alszanak és sikerült elcsennem a laptopot. De a legnagyobb probléma amit nem tudok mire vélni az az, hogy ha hazaérek egy olyan helyről ahol voltak fiúk (pl buli, suli, akármilyen összejövetel), akkor anya végigszaglássza a bugyim és a puncim is, hogy biztos nem szexeltem-e. Apa nagyon komolyan veszi azt a dolgot, hogy házasságig szűznek kell maradnom (amúgy még az vagyok). Ha megtudná, hogy szexeltem akkor kitagadna a családból, szerintem meg is verne. Ami mégrosszabb lenne az az, hogy anyát is megverné, hogy nem figyelt rám eléggé.


Szóval ezek a dolgok eléggé zavarnak, mert van is egy fiú aki nagyon tetszik, dehát nem csinálhatunk semmit, különben baj lenne.


2016. aug. 12. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Apád nemcsak vallási fanatikus, hanem elmebeteg is, már bocs.

A 18. születésnapodon lépj le, és örülj, hogy nem Jordániában éltek.

2016. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Kamu...
2016. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nemcsak apád, anyád is. Félreolvastam, azt hittem, apukád szaglássza a bugyidat meg a puncidat.
2016. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem sincs (ha mégis akkor bocsi) !
2016. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos van. Anyával próbálok beszélni erről, hogy nem jó ez így nekem, de hiába mert apának engedelmeskedik, azt teszi amit ő mond.
2016. aug. 12. 01:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Lépj le 18 éves korodban, ez Magyarország, szabad vagy.
2016. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sajnos elhiszem, hogy nem kamu. De már majdnem 18 vagy, akkor leléphetsz. Ennél jobb, ha dolgozol. Akármit..
2016. aug. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, hogy ilyen szüleid vannak. Én amint nagykorú leszek lelépnék. Ha kell vegyél fel diákhitelt, amiből a sulit és az albérletet ki tudod fizetni. Anyád meg szégyellje magát, hogy nem csak a sajátját hanem a te életedet is tönkreteszi. Nincs rokonod aki tudna segíteni? Magyarországon éltek, nem csinálhat az apád mindent a hülye vallása szerint.
2016. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu.
2016. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!