Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan állnátok ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan állnátok ehhez hozzá? Barátom együtt aludt egy közeli lánybarátjával.

Figyelt kérdés
Részegek voltak, egy ágy volt csak, nem történt persze semmi ezen kívül...Tudom hogy szeret és nem csalna meg, és bocsánatot kért, de akkor is zavar. Ilyen a természete, sok közeli lánybarátja van és sok lánynak tetszik is, nagyon barátságos. Én viszont akkor is kényelmetlenül érzem magam, még ha megértő is vagyok, tudom, fordított helyzetben őrjöngene. Nem akarom, hogy rosszabb viszonya legyen miattam a barátaival, csak szokjak hozzá?
2016. aug. 13. 23:53
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
94%

Aham. Na, 1: bármikor lehet aludni a földön is. Mikor lány ismerősömnél voltam, én ziher a földön aludtam, részegen, józanon egyaránt.

2: jó pont, hogy bocsánatot kért, bár ez semmit nem változtat, eső után köpönyeg.

3: beszéld át vele még1x, hogy ez téged zavar.


Ilyenhez ne szokj hozzá.


26/F

2016. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Fiú-lány barátság NINCS, ezt jó lenne, ha tudomásul vennék már az emberek. Egy idő után valamelyik fél többet kezd akarni, ennek az eredménye vagy elhidegülés lesz, vagy egy szerelmespár...

Másrészt:

Lehet aludni a földön, matracon, nappaliban, kanapén, fáskamrában is. Sőt, még az udvaron egy horgásszékben vagy kisteherautó fülkéjében is (ki van próbálva).

2016. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel!
2016. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy zavar.

Nem kell nagy balhé, de érezze, hogy ez így nem oké. Mert nem az. Persze, bízol benne, de ahogy mondtad, fordított helyzetben...

Beszéld meg vele!

2016. aug. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

A napokban rakott fel egy srác itt kérdést, ugyanilyen szituról. Az volt a kérdést, hogy elmondja-e a barátnőjének, végül úgy döntött, hogy nem fogja. Közben az is kiderült, hogy a lány probálkozott nála és hogy a srácnak is bejött régen a csaj. Szóval ki tudja, lehet a te barátod volt pont a kérdező


A válaszom, pedig: Fiú-lány barátság nincs, igazi semmiképp. Max. haver.

2016. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kell hozzászoknod. kérd meg, hogy többet ne legyen ilyen. mi ezt csináljuk a barátommal, ha valami kellemetlen történik részegen, mert nálunk is vannak esetek :)


(ilyen még nem volt, és nem csókról beszélek. bármiről, amivel kellemetlen helyzetbe hoztuk a másikat: egyszer rámásztam nyilvánosan, vagy mikor idegenek előtt )

2016. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem inkább a kettős mérce bosszanta. fordított helyzetben ő mit csinálna,de mégis elvárja,hogy te meg nézd el neki. milyen alapon?

és tényleg rengeteg megoldás lett volna,nem kellett volna egy ágyban aludni. mi is szoktunk haverokkal aludni buli után, de ők az ágyon,vendég a földön. vagy kocsiban vagy garázsban vagy nappaliban. sosem aludtam egy ágyban senkivel így. mindig van más megoldás.

2016. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!