Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert ilyen gonosz baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen gonosz baratnom velem?

Figyelt kérdés
allandoan ö akar engem megdugni felcsatolhatos mupéniszel ha nem engedem ideges lesz feszult es nagyon agressziv, ezert megszoktam neki engedni csak az a baj hogy mostanában egyre tobbszor akarja, én is dugom öt rendszeresen viszont mostanában ö többször dugott engem mint én öt, azt mondja nagyon jo neki hogy igy megaláz engem és hogy tudom hogy milyen érzés ha dugják az embert, mondjuk kicsit izgat hogy igy megaláz egy nö meg az is hogy ez ennyire tetszik neki csak mostanában beleörult ebbe a dologba ha csak néha akarná az jobb lenne, kérlek ne nevesetek ki a baratnömért teszem mert szeretem, szoval hogy mondjam meg ezt neki kicsit félek töle. 24f

2016. aug. 14. 14:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
a lényeg kimaradt gondolhatná h én ezt nem akarom mindennap söt sztem tudja is csak nem érdekli
2016. aug. 14. 14:26
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
PAPUCS VAGY!
2016. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez az uralkodásról szól, rossz az önbizalma és frusztrált. Ha nincs ennek különösebb oka, akkor inkább hagyd a dolgot.
2016. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt mondja, így megaláz? Te dugod, ő is megalázásnak éli meg? Nekem ez így nem igazán okés.
2016. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen szeret uralkodni ez tény, alázás meg az uralkodás az élete mostanában
2016. aug. 14. 14:41
 6/16 A kérdező kommentje:
ha én dugom öt azt nem veszi megalázásnak hisz az a normális hogy a férfi dugja a nöt, viszont mikor ö dug engem az tényleg elég megalázo, belegondolok mindezt egy nö teszi velem ciki
2016. aug. 14. 14:44
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
Küldd el dominának, ott élje ki magát, ne rajtad.
2016. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de azért kicsit izgato is felizgulok nagyon de azért annyira nem jo ez h mindennap ez menjen max néha
2016. aug. 14. 14:45
 9/16 A kérdező kommentje:
nem akarom elkuldeni vele akarok maradni
2016. aug. 14. 14:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira vele akarsz maradni és még "kicsit" izgat is, hogy férfi létedre téged raknak meg, akkor csak gratulálni tudok.
2016. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!