Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4hònapos kapcsolatom ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fzsuzsanna kérdése:

4hònapos kapcsolatom ért végett egy osztrák 28éves férfival. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Jòl èreztük magunkat együtt,de èn folyamatosan azt èreztem,mintha valami zavarná persze nem volt mindig egyszerű a kommunikáciò,de állìtòlag nem zavarta.csak mindig más volt velem egyszer sokat találkoztunk,aztán alig jött.az is zavart h sokszor nem ìrt vissza az üzenetemre,vagy nem szòlt,ha nem tudott jönni.de mèg korainak tartottam h ezeket szòvá tegyem.csak fura volt h mindig más velem;de azt èreztem h szeret.aztán vègül mègiscsak elmondtam neki,hogy ezeket nrm tudom mire vèlni.ès ő akkor azzal jött,h èn már családot szeretnèk?mert szeret,de szüksège van a szabadságra.aztán mègsem jött hozzám egy hònapig,nem válaszolt.most ìrt,hogy engem mi zavart ès hogy mit csináljunk?èn leìrtam h mit gondolok;de ő azzal jött,h nem tudja mi legyen.nem èrtem egyszerűen a viselkedèsèt ès hogy mièrt nem lehet vele èrtelmesen beszèlni.számomra egy negatìv válasz is többet èrne,mint hogy nem tudom mi törtènt/törtènik.ìgy lezárni sem tudom rendesen magamban.ilyenkor mit tehetek?
2016. aug. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de honnan a fenéből tudjuk, hogy mi baja volt? Lépj túl rajta aztán kész.
2016. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egész írásod annyira egyben van, hogy alig lehet elolvasni.


Miért nem kérdezed meg tőle mi volt a gond? Egyébként pedig az első válaszadónak igaza van, nem fog segíteni ha ezen agyalsz. Lépj túl a dolgon.

2016. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem látok itt semmiféle kapcsolatot.

4 hónap, ebből egy hónapban nem is jött, nem is írt, ah jól értem.

Most meg elzárkózik a kommunikáció elől - dugott pár jó, szerintem erre gondol.

Te se gondolj többre.

2016. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!