Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ha érzitek egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha érzitek egy kapcsolatban, mikor egy rövidebb ideje együtt éltek egy férfival, hogy ti többet kerestek, de a férfi nem hajlandó még x idő után sem elmondani, hogy mennyit keres, az mennyire zavaró tud lenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Tehát néha ő is meghív titeket, de nem tud annyi rezsi pénzzel beszállni, mint ti, vagy ha nem vesz olyan jó ruhákat, mint ti, stb. Persze nem éhezik, nem munkanélküli, nem minimálbéres, mégis érezhető, hogy ti jóval többet kerestek. De ugye nem vallja be.
2016. aug. 15. 17:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem szeretik hangoztatni, ha egy párkapcsolatban kevesebb a fizetésük, mint a nőnek.

Amikor én összeköltöztem a párommal, az én jövedelmem háromszor annyi volt. Összeraktuk kettőnkét és abból éltünk, ami volt. Később nekem lett kevesebb a jövedelmem, neki növekedett valamennyivel. Nem ez volt a lényeg, hanem hogy harmóniában éljünk, meg tudjuk őszintén beszélni a dolgokat és a jövőre nézve legyenek terveink.

2016. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék olyan férfivel, aki ilyeneket eltitkol előlem. Az összeköltözés alapvető feltétele nálam a bizalom. Nem érdekel, a az én fizetésem töredékét keresi is, csak ne titkolózzon, mert azt nem bírom.
2016. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bízik bennem annyira, hogy elmondja, mennyit keres, és miért akarná titkolni, akkor ez nem párkapcsolat. Tehát két fő lehetőség van, vagy befejezi a titkolózást, összedobjuk a pénzünket és élünk egy őszinteségen és bizalmon alapuló, feltehetőleg boldog párkapcsolatban aze nyém-tied huzavona nélkül, vagy csak lakótársak leszünk innentől kezdve, akkor pedig MINDENT felesben fizetünk, ami közös (tehát kezdhet túlórázni, hogy ki tudja fizetni a rezsi felét), a többit meg mindenki megoldja magának (főzés, mosás, bevásárlás stb.). És itt jön be a mellékutca, miszerint ha nem tetszik, el lehet menni.

Számomra együttélésnél nem létezik külön kassza, csak együttlakásnál. És igen, nekem is több pénzem van, mint a páromnak, de nem bánom, hogy úgymond több megy a közösbe általam.

2016. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg nem koltoztunk ossze de forintra pontosan tudjuk kinek mennyi a fizetese es nincs az hogy enyem, tied hanem mienk van! Ha en akarok venni valamit akkor elotte szolok hogy hejj meg vennem azt a cipot mert a regi mar eleg rossz allapotba van szoval annyi megy a penzunkbol! Forditva ugyan ez a helyzet! Es ha kicsit tobb ment el a kelletenel akkor nem szamonkerve de meg kerdezzuk a masiktol hogy megis mire ment el ennyi penz?! Akkor leulunk ossze szamoljuk mire mennyi es hogy mennyi maradt! KETTONKNEK! Nem nekem, nem neked hanem KETTONKNEK! egy kapcsolatban szerintem ennek tok alap dolognak kellene lennie hogy tudjuk ki mennyit keres es mire mennyit kolthetunk!
2016. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a legelején nem is hangoztatja, lehet, hogy nem ártana rákérdezni, a férjem egyik barátja kb mindent fizettet az új nőjével (nem élnek még együtt), simán megtehetné, hogy állja a saját részét bizonyos dolgokban, de nem költ a nőjére. Nem kidomborítani kell a különbségeket persze, de kell tudni beszélni róla, hogy tervezni lehessen hosszútávon (lakásfelújítás, gyerekvállalás, esküvő, ...) ezek még távoliak lehetnek, de egészen másként lehet készülni egy adott élethelyzetre, ha tudni lehet a lehetőségeket.
2016. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!