Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem szeretne egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szeretne egy harmadik gyereket is, de én már nem szeretnék szülni. Hogy lehetne lebeszélni erről?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondta,hogy csak két gyereket szeretne(mint ahogy én is),de most már szeretne egy harmadikat is.
2016. aug. 15. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Te miért nem szeretnél harmadikat?
2016. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Blade Bone ***** válasza:
Ecseteld neki, hogy így hogy már nagyibbak a gyerkőcök, vagy ha azok lesznek, hogy az mennyi terhet le vesz majd a válladról, hogy végre lesz időtök egymásra is, meg hogy kicsit rendbe tudod szedni majd magadat is stb.. világíts rá azokra a dolgokra, amiket a kisbabáitok mellett hanyagolni kellett. :)
2016. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem lebeszélni kell erről, hanem MEGBESZÉLNI felnőtt ember módjára az álláspontokat!
2016. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg örökbefogadás sem lenne opció részedről? Nem a CSOK támogatás lelkesítette így be véletlenül a férjedet? :-) Mennyire viselték meg az eddigi terhességek a szervezetedet? Mennyi idősek most a gyerekek?
2016. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajlandó otthon maradni, míg kicsi? Mert én ezért nem akarok harmadikat. Megőrülök itthon. Ez nem nekem való.
2016. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem szeretnél szülni, akkor ott az örökbefogadás
2016. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Meg kell beszélned vele, hogy egyszerűen nem.. neki pedig ezt el kell fogadnia.

Ha vannak okok azt is hozzátenni. Meg kell hogy értse...

2016. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem szülni nem akar hanem egyáltalán 3. gyereket nem akar!!!!!!

Egyszerű: Te szépen szeded az antibébit és néha megpróbálod neki elmondani értelmesen, hogy miért is nem akarsz szülni.

Ha nem érti meg 2-3 beszélgetés után sem akkor szerintem nem is szeret igazán.

Egy normális embernek meg kell értenie ha a másik félnek vannak aggályai bizonyos dolgokon belűl. Párkapcsolatról beszélünk ahol mindkét félnek ugyanolyan döntési köre van. Nem önző módjára eldönteni, hogy márpedig kell 3. gyerek.

2016. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekelne a kérdező pontos álláspontja, oké 2 gyereket tervezett, a férje meg valamiért belelkesült, nem tudjuk, mi miatt. Nem tudjuk, mennyi idősek most a gyerekek. Szülni nem akar, oké, az ő teste, de lehetnének például nevelőszülők. Én visszakérdeztem, hogy kicsit pontosabb információink legyenek (gondolom, ha másodszorra ikreket szült volna, nem dobta volna el az egyiket, mert csak 2-t akart...). A kérdező felszívódott, de legalábbis eddig nem reagált. Szóval lehet itt lepontozgatni, de amíg a kérdező nem reagál a válaszokra, addig én nem tudok érdemben válaszolni a kérdésre.
2016. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!