Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez, mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Interneten teljesen normálisan, nyitottan tudok beszélni lányokkal, így sikerült is meghódítani valakit, viszont amikor eljutottunk oda hogy élőben találkozzunk,alig bírtam elmenni, halogattam mert nagyon szorongtam, görcsölt a hasam. A randin is ez volt csak ültem és alig tudtam kinyögni valamit az is ilyen interjú szerű volt, elcsuklott a hangom, elvörösödtem, folyt rólam a víz, kínos csend stb

Ez valami pszichés dolog gondolom.

19/F


2016. aug. 15. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hasonló nálam is volt, de én mindig tali előtt kezdtem el szorongani, első 3-4 tali előtt volt jellemző ez nálam, de amint megláttam már minden oké volt, megszűnt a szorongás, nem tudom miért, de lehet csak izgatott voltam :D
2016. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is az van mindig, mint az elsőnél :)


Van akiknek nehezebben megy.

Szerintem 2 dolog van amit megpróbálhatsz. Gondolj arra, hogy ha izgulsz akkor azzal csak elrontod a randit, próbálj esetleg relaxációs zenét hallgatni, talán az segít. A másik meg " gyakorlat teszi a mestert".

2016. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy idő után szerintem ez elmúlik. A barátom is így viselkedett. Ő nagyon akarta, hogy találkozzunk, de az első találkozásnál nem igazán beszélt, láttam rajta, hogy zavarban van. Aztán alakult a dolog:) 3-4 randi után nem volt semmi probléma.Ma már azt hiszem nincs is nála nagyobb szájhős :D

Próbálj megnyílni a lányok előtt, és próbálj te kérdezni. Hidd el, kérdezni könnyebb, mint felelni :D

2016. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Párommal mindketten ugyanilyenek voltunk anno. Igaz, nálunk barátságból indult a dolog, de nem is egy talit mondott le kamu indokokkal... :D Mikor meg végre találkoztunk, hosszú-hosszú idő múltán, akkor meg én voltam a némaság feszült szobra. Ha beszélgetni próbált, a hümmögés meg az ideges vihogás között váltakoztam.

Máig nem értem, miért állt még velem szóba utána... :)


Lényeg a lényeg, nem vagy egyedül a problémával, mások is találnak így párt. Viszont esetedben fontos, hogy az első, rontottnak érzett tali után ne tűnj el szégyenkezve, folytassátok neten a csevegést, mintha mi sem történt volna - elvégre ott elemedben vagy. És igenis erőltessétek a második, harmadik talit is, és (az első után) bátran mondd el a lánynak, hogy nem miatta van a dolog, és még poént is csinálhatsz magadból, mennyire gázul viselkedtél... :) El fog múlni. Egy idő után azon kapod majd magad, hogy mivel már ismered, a szóbeli beszélgetés is ugyanolyan, mintha neten pötyögnétek.

2016. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod magadban, hogy mi okozze ezt a túlizgulást, szorongást. Nyilván ilyen alkalmakkor az embernek szüksége van biztonságra, kapcsolódási pontokra... ha netről ismeritek egymást, akkor ezek meg vannak. Úgy valószínűleg máshol kell keresned.


Amit én tippelnék ennyi infóból, az hogy a jövőn aggódsz, a téten, hogy most első benyomást kell tenni, és az meghatározó, és ha nem sikerül, akkor bukta a vágyaidnak-szükségleteidnek.

Új megközelítés kellene magaddal, az érzéseiddel-szükségleteiddel szemben, tudatosabb. Vannak könyvek önismereti témában, olvass el párat :)

Torrenten van egy rakással

2016. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!