Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a lány unokatesójáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a lány unokatesójával aludt egy ágyban. Csak én érzem ezt furcsának vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés

A barátom egyedül lakik, és volt nála az unokatesója. Ritkán találkoznak, mert a lány elég messze lakik innen, igyis csak egy fellépés miatt jött ebbe a városba. Átmentem barátomhoz egy kicsit, és valahogy feljött a téma, és vigan mesélték, hogy egy ágyban aludtak, úgy hogy volt másik ágy is. Ráadásul a barátom ágya nem is túl nagy, hanem az a "másfél személyes" méretű ágya van. Valami olyasmi volt, hogy a barátom hivta át őt, mert a másik ágy elvileg túl kemény volt. Hát én csak néztem, aztán inkább hazajöttem, fejfájásra hivatkozva. Amúgy is ilyen kis tapadós a lány, ezen kívül még egyszer találkoztam vele, akkor is ölelgette,meg fogdosta barátom kezét,sőt még az ölébe is beleült.

Nekem nincs fiú unokatesóm, én nem igazán érthetem ezt, de nagyon zavar! Eddig még nem szóltam róla a barátomnak,de belegondolok és rosszul vagyok a gondolattól.

23/L


2016. aug. 15. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Magyarországon legális az unokatestvéres házasság.


No de félretéve, nekem a másodunokatestvérem olyan, mintha a bátyám lenne :) imádom és számíthatok rá bármikor, nekem nincs testvérem, és ez pont így van jól.

2016. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Én hányszor aludtam együtt régen a lány unokatesómmal... :D
2016. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
67%

Igen, megcsalt téged. Ezt akartad hallani, most boldog vagy?


Abba az alapigazságba esetleg még nem gondoltál bele, hogy minden nő a másik riválisa, és a te agyadat akarja csak húzni, mert méltatlannak talál arra, hogy az unokatestvérével járj?

2016. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Hármas, azért konkrét bizonyíték nélkül kicsit elhamarkodott a megcsalás dolog :D.
2016. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát hamár nem gyerekek akkor elég érdekes ez a sztori hisz felnőtt emberekről van szó. ráadásul elég tiszteletlen dolog a barátod ölébe ülnie előtted. Nekem 26 éves fejjel eszembe nem jutna a férfi unokatestvéreim ölébe ülni.
2016. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, a megcsalas azert huzos lenne, nem is arra gondoltam, csak van valami rossz erzes bennem. A lany amugy 16 eves, baratom meg 25.
2016. aug. 15. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
eleg beteg gondolataid vannak. igazabol szerintem tokre nem szamit hogy teged zavar-e mert a baratod a csajt fogja vedeni egyertelmuen hiszen ok rokonok egy verbol te meg egy potolhato "idegen". en se tennek maskepp de ki fogja noni ne aggodj :)
2016. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nagy a korkülönbség köztük, lehet hogy a lánynak a barátod egy ideál, amilyen pasit majd egy nap szeretne, egyfajta hősként tiszteli/szereti, ezért lóg rajta.
2016. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is furcsa ez a viselkedésük.

Unokabátyám 5 évvel idősebb nálam. Gyerek korunkban papás-mamásat játszottunk, meg orvososat.

De ahogy elkezdett a lányok iránt érdeklődni a szorosabb kapcsolat megszünt.

Szerintem ez így van rendjén.

Felnőtt ember a párod, legalább ő gondolkodhatna így! Ha már a 16 éves nem...

2016. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 23 lány, unokaocsi 22. Ha találkozunk akkor náluk egy ágyban nálunk egy szobában alszunk. Imádom őt. Nem is kérdés hogy vele alszok. Soha semmilyen nem volt és nem is lesz köztünk. Nem kell félre érteni

Ezek nem olyan meredek dolgok .

Ne aggódj 😊

2016. aug. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!