Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg ennyire feledékenyek vagytok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nagyon máshogy vagytok bekötve, mint mi nők, de most már csak fúrja az oldalamat...

Létezik olyan, napokig simán eszetekbe sem jut a szerelmetek?


Mondjuk úgy, hogy távkapcsolatban vagyok, de facebookon nem, csakis telefonon tartjuk a kapcsolatot. Váltunk pár sms-t, majd megígéri, hogy délután felhív, és két nappal később csörög csak, mert azt mondja, hogy elfelejtette...

Ez normális, van ilyen nálatok komolyan? Én egyszerűen el sem tudom képzelni, mert folyton csak rá gondolok, napi legalább 10x...


Amikor telefonálunk vagy személyesen együtt vagyunk akkor iszonyú édes, úgy bánik velem mint egy hercegnővel... Ezért is nem jutok dűlőre azzal kapcsolatban, hogy mi ez, hogy kimegyek a fejéből :D


2016. aug. 16. 00:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem normális már. A feledékenység az másban nyilvánul meg.
2016. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk az feledékenység, ha elküldöd a boltba és megmondod, hogy vegyen tejet meg kenyeret, de ebből csak a tejet veszi meg...


Ez már nem az! Nem egy feledékeny pasival találkoztam már, sőt én is elég feledékeny vagyok, de aki fontos azt nem felejtem el felhívni vagy írni neki.

2016. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom is volt ilyen. Megbeszélés a kulcs :) én is miután szóltam neki, hogy ez kicsit zavar rögtön bocsánatot kért és azóta jobban figyel erre. Mondjuk ő nen csak velem ilyen, a barátaival is van, hogy napokig nem beszél. Lefoglalja magát, nem igényli a folytonos beszélést senkivel :D milyen sűrűn találkoztok?
2016. aug. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Épp keféli a másik csaját, na zavard. :]
2016. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
4-es ne magadból indulj ki, nem mindenki egy hűtlen szar :)
2016. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, még ha nem is egy az egyben. Mert az tényleg fura, higy valakit szeretek és elfelejtem napokra, mert azért ha délután el is felejt felhívni, másnap is megtehette volna, vagy este küldhetne egy sms-t, hogy bocsi kést hámoztam és úgy lefoglalt, hogy kiment a fejemből.
2016. aug. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
furi, a szerelem nem ilyen.
2016. aug. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Két napig elfelejti, hogy van barátnője?

Még ha mondjuk felhív két órával később...de két nappal? Az nem feledékenység...

2016. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de egy férfi aki szeret, sőt szerelmes, az nem csinál ilyet. Valószínűleg nem vagy elég fontos neki.
2016. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

én figyelem zavaros vagyok így elég sok dolog elfejetek, DE általában a leírt eset akkor történt meg, ha elfoglalt voltam és mondjuk éjfélkor vettem észre, hogy "még nem hívtam fel"...

sokszor gondoltam a barátnőmre a kapcsolatban, a vége fele azért nem hívtam fel, mert nem akartam megint hisztit hallgatni :D valahogy szinte mindig ott lyukadtunk ki...


23F

2016. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!