Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hullámzóan szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hullámzóan szeret? (lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt agyunk és vannak olyan időszakai amikor azt mondja, hogy nem érzi azt a szerelmet, deolyankor is szeret vele lenni. Az első ilyen az után volt, hogy elkezdtem kicsit másképp viselkedni, mert felerősödött bennem az érzés ( én később szerette belé, mint ő belém) és intha összefüggene ez a kettő. Tehát, ha jobban érzelmes agyok vele akkor ő közmbösebbé válik, holott az elején ő akarta, hogy én is legyek vele olyan, amilyen ő volt elem (rajongott), de mintha az ellenkezőjét váltaná ki belőle. Ebben van valami? Mert nem vagyok teljesen biztos, h ezek összefüggenek csak gondolom. Fiúk nektek enyhülnek az erős érzéseitek, ha a lány el kezd ragaszkodni?

#nem mindig
2016. aug. 16. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem enyhülnek, sőt éppen hogy felerősödnek. De nem vagyunk egyformák. 36F
2016. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán nem tudja értékelni, hogy végre megkapja azt, amire vágyott (rajongásod) és ezért közömbösödik. Sokszor előfordul, hogy kimondjuk mit szeretnénk, de ha megkapjuk akkor nem tudjuk értékelni. Lehet, hogy a barátodnál is ez a helyzet.


Én azért megbeszélném ezt vele. Nehogy később teljesen elhidegüljön a kapcsolat, miután becsusszant egy házasság és 1-2 gyerek. Nem tudom hány évesek vagytok, de példának szerintem jó volt ez, amit írtam.

2016. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha beszélek vele, akkor általában azt mondja, hogy nem tudja miért van, vagy csak nem mondd semmit.
2016. aug. 16. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkodjon el rajta és rá fog jönni.
2016. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki, de akkor se zudja :D Én sem értem.
2016. aug. 16. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!